Okulların açılmasıyla birlikte artan masraflarını karşılamak için nakde ihtiyacı olanlara faizsiz ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. O bankalar, 2022 yılında %0 faizle tüm acil nakit ihtiyaçlarına özel ihtiyaç finansmanı sunuyor. Yüksek kredi faizleriyle boğuşmadan ve daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanarak, tüm masrafları kolayca karşılayabilmek mümkün oluyor. İşte 2022 Eylül ayında %0 faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar ve kredi şartları!

Vakıf Katılım’dan Faizsiz Kredi

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank tarafından kurulan Vakıf Katılım, nakde ihtiyacı olanların faiz yüküyle uğraşmak zorunda kalmadan ödemelerini yapabilmesini sağlıyor. Vakıf Katılım tarafından sunulan faizsiz kredi sayesinde kış öncesindeki tüm masrafları kolayca karşılayabilmek ve ödemelerini daha sonra yapabilmek mümkün oluyor.

Vakıf Katılım tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı ile birlikte mobilya, beyaz eşya klima, bilgisayar, tablet ve tadilat gereksinimleri için %0 faizle kredi kullanılabiliyor. Üstelik Vakıf Katılım faizsiz ihtiyaç kredisinde tam 36 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor. Beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya gibi tüm ihtiyaçlara yönelik olarak %0 faizle ihtiyaç kredisinden yararlanılabiliyor. 36 aya varan vade imkanıyla tüm ihtiyaçlar 1.500.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Üstelik Vakıf Katılım ihtiyaç finansmanında %1.99 başlayan kar payı oranlarından yararlanılabiliyor.

Ziraat Katılım Faizsiz Kredi

Ziraat Bankası tarafından kurulan katılım bankası Ziraat Katılım, 2022 yılında tüm ihtiyaçlara özel faizsiz ihtiyaç finansmanı sunuyor. Ziraat Katılım tarafından duyurulan eğitim, doğalgaz dönüşüm, dayanıklı tüketim, hac ve umre ve diğer ihtiyaçlar için %0 faizle ihtiyaç kredisi sunuluyor. Gelir durumuna göre düzenlenen kar payı oranları sayesinde faiz yükü olmadan, ihtiyaçlar için kredi kullanmanın avantajlarından yararlanılabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Türkiye Finans 36 Ay Vadeli Faizsiz Kredi

Türkiye Finans tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi sayesinde tüm acil masrafları şimdi karşılayarak, ödemeye daha sonra başlanabiliyor. Üstelik katılım bankası Türkiye Finans’ta %0 faiz sunuluyor. Faizsiz ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeden yararlanılabiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay ve 100.001 TL’nin üstüne 12 ay vade uygulanıyor. Bununla birlikte sadece %1.99 kar payı oranı ve %0 faizle ihtiyaçlara özel kredi kullanımı gerçekleştirilebilmesi mümkündür.