Milyonlarca emekli vatandaşın gözü kulağı bankaların verecekleri promosyon ödemelerinde. Bilindiği gibi bankalar, SGK ile yapmış oldukları anlaşma doğrultusunda emekli kişilerin maaşlarını bankalarına taşımalarını talep edebiliyor. Ve tabi buradan doğan rekabetin sonucu olarak da her banka maaşını taşıyan emekli müşteri adayları için belirli bir promosyon ödemesi vadediyor. Ziraat Bankası da, aynı şekilde emekli maaşını taşımayı taahhüt eden emekliler için oldukça avantajlı promosyon seçenekleri sunuyor. İşte Ziraat Bankası’nın emekli promosyon kampanyasına dair detaylar!

Ziraat’e Gelen Kazanıyor

Ekonomimizin en köklü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, bir devlet bankası olmanın verdiği güvence ile de yıllardır emeklilerin tercih ettiği bankalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra emekli maaşını taşıyan kişiler için verdiği promosyon da ayrı bir cazibe yaratıyor elbette. Banka, söz konusu promosyon ödemesini ve diğer avantajları maaşını taşımaları ve 3 yıllık bir taahhüt vermeleri şartıyla sunuyor.

Emekli Promosyon Kampanyası

Ziraat Bankası milyonlarca emekli için oldukça avantajlı bir promosyon kampanyası seçeneği sunuyor. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alınan Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan emekliler için bankanın sunduğu promosyon miktarları şu şekilde:

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!
  • 1.500 TL emekli aylığı alan kişiler için 500 TL,
  • 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alan kişiler için 625 TL ve
  •  2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alan kişiler içinse 750 TL olarak 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılıyor.

Ancak buradaki en önemli şartlardan birisi de, emekli aylıklarını Ziraat Bankası’ndan alacak olan kişilerin promosyon ödemesinden faydalanabilmeleri için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca buradan alacaklarına dair başvuruda bulunmaları gerekir. Bunun yanı sıra eğer birden fazla emekli maaş ödemeniz varsa bu durumda ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı; Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, Ziraat Mobilden, Ziraat Bankası ATM'lerinden ve Müşteri İletişim Merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazıp SMS gönderdiğiniz takdirde Müşteri İletişim Merkezi tarafından aranarak onayınız alınabiliyor.