Emeklilerin her ay düzenli bir şekilde devlet tarafından ödenen maaşları, oluşturdukları yekün ve yanı sıra emeklilerin oluşturdukları potansiyel ve iyi müşteri özellikleri bulunuyor. Bu durum tüm bankaların emeklileri kendi müşterisi yapmak istemesine neden oluyor. Uzun süren anlaşma çalışmaları sonrasında, emekliler için SGK tarafından, bankalar tarafından ödenmesi gereken Nakit Promosyon Ödemesi adı altında ilave bir kazanç protokolü yapıldı. SGK tarafından tüm bankalara yatırılan emekli maaşlarının oluşturduğu büyük meblağlar ve emeklilerin bankacılık işlemlerinin tümünü zaten aylık aldıkları bankalardan yapması promosyona konu oldu. Bu sebeplerle günümüzde tüm emeklilerin aylıklarını aldıkları bankalarda, 3 yıl boyunca kalmayı taahhüt ederek, nakit promosyon ödemesi alabiliyorlar. Halkbank kamu bankası olarak, en fazla emeklinin tercih ettiği bankalardan biri durumunda.

Halkbank Emekli Promosyon Ödemesi Kampanyası

Yapılan protokol gereği tüm bankalar gibi Halkbank’ta nakit promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Promosyon ödemeleri emeklilerinin aylık tutarlarına göre değişiyor. Halkbank tarafından verilen emekli promosyonu, aylıkları 1.500 TL ve altında olanlara 500 TL, 1.500 ile 2.500 TL arasında olanlara, 675 TL ve 2.500 TL ile üzeri olanlara 750 TL şeklinde yapılıyor. Tek seferlik ve nakit olarak ödenen promosyonlar, emekli aylığının bankadan alındığı ilk ayla birlikte ödeniyor. Bu promosyon ödüllerini alabilmek için, emeklilerin yapması gereken tek şey, emekli aylığını Halkbank’ a taşımak ve 3 yıl boyunca burada kalacağına dair taahhüt imzalamak.

Emekli Aylığı Halkbank’a Nasıl Taşınır?

Emekliler emekli maaşlarını doğrudan e-devlet sistemi üzerinden, istedikleri banka şubesine kolaylıkla taşıyabiliyor. Ancak emekli promosyonunun alınabilmesi için, taşıma işlemi sonrasında, ilgili bankaya başvurarak, 3 yıllık taahhütnameyi de imzalamaları gerekiyor. Bu sebeple taşıma işlemini e-devlet üzerinden yapabilir ve sonrasında size en yakın Halkbank şubesine başvurarak taahhütnameyi imzalayabilirsiniz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bunun yanında doğrudan banka şubelerine, Bank24 ATM’lerine İnternet şubesi ve ya Mobil şubeye başvurabilir, 0850 222 92 62 Halkbank Emekli Hattına ulaşabilirsiniz. Tüm bu kanallardan yapılan başvurular sonucunda, yönlendirilerek gerekli işlemleri tamamlayabilir ve emekli aylığınızı istediğiniz Halkbank şubesine taşıyabilirsiniz. Emekli aylığınız aldığınız ilk ayla birlikte, promosyon ödemenizi de alabiliyorsunuz.