PTT ile Aktifbank’tan avantajlı kredi anlaşması geldi. Milyonlarca vatandaş acil nakit ihtiyaçları için kefilsiz ve şartsız PTT’den Aktifbank N Kolay Kredi aracılığıyla avantajlı ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Düşük faizli ve 80.000 TL limitli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler PTT’ye başvuruda bulunabiliyor. İşte PTT ve Aktifbank arasındaki N Kolay Kredi anlaşmasının koşulları ve başvuru yöntemleri!

PTT ve Aktifbank’tan Emeklilere Özel Kredi Anlaşması

Türkiye genelinde milyonlarca emeklinin yüksek enflasyon ve hayat pahalılığıyla mücadelesinde bir destekte PTT ve Aktifbank’tan geldi. PTT ile Aktifbank arasında imzalanan protokol çerçevesinde milyonlarca emekli PTT’den N Kolay Kredi ile kredi kullanabiliyor. Emekliler acil nakit ihtiyaçları için PTT ve Aktifbank arasındaki “N Kolay Kredi” anlaşması kapsamında acil nakit ihtiyaçları için özel koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

PTT Aktifbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Gerçekleştirilen anlaşma kapsamında emekliler, acil nakit ihtiyaçları için PTT’den Aktifbank N Kolay Kredi kampanyası aracılığıyla sadece %2.69’dan başlayan faiz oranlarıyla 80.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Üstelik kampanya kapsamında emekliler ihtiyaç kredisi başvurusu için kefil veya ekstra şartla uğraşmak zorunda da kalmıyor.

PTT’nin emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçilebiliyor. 50.001 TL ile 80.000 TL arasındaki limitler için ise bankacılık mevzuatı gereğince en fazla 24 ay vade seçimi yapılabiliyor. Buna göre PTT Aktifbank “N Kolay Kredi” kampanyasında 50.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımında 36 ay vade seçebiliyor. Böylelikle %2.69 kredi faiz oranı ile ayda sadece 2.368.76 TL taksit ödemesi gerçekleştiriyor.

PTT Emeklilere Özel Aktifbank Kredisi Koşulları

PTT ile Aktifbank arasında gerçekleştirilen yeni N Kolay Kredi anlaşması kapsamında ihtiyaç kredisine başvuru yapacak kişilerin Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan(SGK) emekli olmaları gerekmektedir. Ayrıca SGK emekli maaşı ödemelerini de PTT şubelerinden almaları gerekiyor. Kampanyadan emekli maaşını PTT’den alan emeklilerin yanı sıra kampanya dönemi boyunca başka bankadan aldığı emekli maaşını PTT’ye getiren emeklilerde yararlanabiliyor.

PTT Aktifbank N Kolay Kredi başvuru işlemleri ise tüm PTT şubelerinden yapılabiliyor. Başvuru için en yakın PTT şubesine giderek, emeklinin şahsen başvuruda bulunması gerekiyor.