Ülkemizde yaşayan kişiler özellikle de son aylarda büyük zorluklar çekerek hayatlarını idame ettirmeye çalışıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Gündelik yaşamlarını sürdürmek için birçok farklı bankanın kredi ve kredi kartı kampanyalarından faydalanan vatandaşlar, ay sonu geldiğinde de bu borçları nasıl ödeyeceklerini düşünüyorlar. Borçların ana paraları yetmezmiş gibi bir de her banka için ayrı faiz demek zorunda kalan kişilerin belleri bükülüyor, bu durumlarda ise vatandaşın imdadına yine bankalar yetişiyor.

Eğer sizin de birçok farklı bankaya ödemeniz gereken borçlarınız varsa borç transfer kredilerinden yararlanarak tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Bugün sizler için bankaların sunmuş olduğu borç transfer kredilerinden bahsedeceğiz!

PTT Aktifbank Borç Transfer Kredisi

Türkiye'nin en çok kullanılan devlet kurumlarının başında gelen PTT, Aktifbank ile yaptığı işbirliği sonrasında bankacılık hizmeti de vermeye başlamıştı. PTT'nin vatandaşlara sunduğu bankacılık hizmetlerinden biri de emekli maaş müşterilerine özel olarak hazırlanan borç transfer kredisi! Eğer siz de emekli maaşınızı PTT'den alıyorsanız, diğer bankalardaki ya da PTT'ye olan borçlarınızı tek çatı altında toplayarak kolayca ödeyebilirsiniz. 36 aya varan vadeler ve %2,79'dan başlayan faiz oranlarıyla kolaylıkla borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. PTT'den 10.000 TL'lik borç kapatma kredisi alırsanız her ay 482,13 TL ödüyorsunuz.

Akbank Borç Transfer Kredisi

Müşterilerinin zor günlerinde yanında olmaya devam eden bir diğer banka ise Akbank ancak Akbank sadece kredi kartı borçlarınız için 20.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Eğer sizin yüklü miktarda kredi borcunuz varsa bu borçlarınızı Akbank sayesinde kapatmanız mümkün olmuyor. %1,80'den başlayan faiz oranları ve 12 aya varan taksitlerle Akbank'a transfer ettiğiniz kredilerinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Eğer siz de Akbank'tan 20.000 TL'lik borç transfer kredisi alırsanız her ay 1.909,82 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası Borç Transfer Kredisi

Sevilen devlet bankalarından Ziraat'ten de alacağınız borç kapatma kredisi sadece diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınız için geçerli. Eğer daha büyük miktarda bir krediye ihtiyacınız varsa farklı bankalara müracat edebilirsiniz. Ziraat Bankası'ndan alacağınız borç transfer kredisinde 24 aya kadar aylık %1,10, 60 aya kadar aylık %1,20'den başlayan faiz oranları bizleri bekliyor.