Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Emekliler için tüm acil nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekleri ve geri ödemede zorlanmayacak ihtiyaç kredisi kampanyası PTT’den geldi. PTT, milyonlarca emekliye beklenmeyen acil harcamaları için ihtiyaç duyduğu finansmanı çok cazip koşullarla sunuyor. Üstelik emekliler PTT emekli kredisi için şubeye gitmek zorunda da kalmıyor. PTT’nin emekli kredi kampanyasına SMS ile başvuru yapabilir hemen ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

PTT Emeklilere Özel Kredi

PTT, tüm emekli müşterileri için acil nakit sıkışıklığı yaşadıklarında cazip koşullarla kredi sunuyor. PTT’nin emeklilere özel ihtiyaç kredisi sayesinde sağlık, ulaşım veya mutfak masrafları gibi hayatın her alanındaki acil harcamalar için avantajlı bir kredi kullanımı gerçekleştirilebiliyor. PTT’nin emeklilere özel ihtiyaç kredisinde düşük faiz, uzun vade fırsatından yararlanılabiliyor.

PTT emeklileri yormadan tüm ihtiyaçları için kredi kullanabilmeleri için SMS ile kredi başvurusu alıyor. Emekli maaşını PTT’den alan tüm emekliler, şubeye gitmek zorunda kalmadan hemen kredi çekebiliyor. PTT’nin SMS ile emekli kredisinde 50.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanılabiliyor. Üstelik PTT’nin emeklilere özel ihtiyaç kredisinde sadece %2.49 kredi faiz oranından faydalanılabiliyor. Ayrıca 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için emekli kredisi kullandığınızda 36 aya varan vade fırsatından da yararlanabiliyorsunuz.

PTT emekli kredisinde 10.000 TL’lik bir kullanım halinde %2.49 faiz oranı ve 36 ay vade desteğiyle ayda sadece 457.22 TL tutarında taksit ödemeleri yaparsınız.

PTT Emekli Kredisi SMS ile Başvuru

PTT tarafından emekli maaşını PTT’den alanlara sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası ile tam 36 ay vadeli ve %2.49 faizli 50.000 TL üst limitli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Üstelik emekliler, bu krediyi kullanmak için PTT şubelerine gitmek zorunda da kalmıyor. Emekli maaşını PTT’den alan tüm emekliler, vakit kaybetmeden SMS ile kredi başvurusu yaparak, tüm acil nakit ihtiyaçlarına uygun geri ödeme koşullarıyla finansman oluşturabiliyor.

PTT emekli kredisi SMS ile başvuru işlemi için “EMEKLI”, “T.C. Kimlik Numarası” ve “Doğum Tarihi” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp, “3050” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Böylelikle SMS ile kredi başvurusu tamamlanır ve PTT tarafından dakikalar içerisinde yanıtlanır.