Yükselmeye devam enflasyon, artan market ve Pazar fiyatlarına ek doğalgaz ve elektrik zamları en fazla emeklileri etkiledi. Gelirlerinde herhangi bir değişim olmamasına rağmen emeklilerin giderlerinde ciddi artışlar yaşanıyor. Bunu karşılamakta zorlanan emeklilerde, doğal olarak finansman ihtiyacı için bankalara başvuruyor. Emekliler için en avantajlı kredi ise PTT’de! PTT Aktif Bank işbirliğinde hazırlanan emeklilere kredi kampanyasından şubeye gitmeden bile faydalanılabiliyor.

PTT Aktif Bank Emeklilere Özel %2.49 Faizli İhtiyaç Kredisi

2022 yılında her alanda olduğu gibi kredi faizlerinde de ciddi artışlar yaşandı. Kredi kullanmak isteyenleri kara kara düşündüren bu durum karşısında PTT’den özel bir kampanya geldi. Emekli maaşını PTT’den almayı tercih eden tüm emekliler, kurumun Aktif Bank ile olan işbirliği sayesinde çok avantajlı oranlarda ihtiyaç kredisi kullanabilme şansına sahip olabiliyor.

PTT’nin Aktif Bank emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen emeklilerin sadece emekli maaşını PTT’den alıyor olması veya taşımayı taahhüt etmesi yeterlidir. Böylelikle milyonlarca emekli şubeye dahi gitmeden 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçları için kefilsiz, evraksız ve şartsız hemen avantajlı ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

PTT ile Aktif Bank işbirliğinde emekliler için hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde emekliler 80.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullarda karşılayabiliyor. PTT emeklilere özel ihtiyaç kredisinde ayrıca %2.49 faiz oranı ve 36 aya varan vade desteğinden de yararlanabilirsiniz. Ancak 36 ay vade sadece 50.000 TL’ye kadar olan kısım için geçerlidir. 50.001 TL ile 80.000 TL arasındaki kredi limitleri için emekliler en fazla 24 ay vade seçebiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

PTT Aktif Bank Emekli Kredisi SMS ile Başvuru

PTT’nin emeklilere kolaylık sağlayan SMS ile kredi başvuru işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. PTT Aktif Bank emekli kredisi SMS ile başvuru için cep telefonunda “EMEKLI”, “T.C. kimlik numarası” ve “doğum tarihi(GG/AA/YYYY)” bilgilerini aralarında birer boşluk bırakacak şekilde yazdıktan sonra “3050” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. PTT ihtiyaç kredisi başvurusu dakikalar içerisinde sonuçlandırılarak, emeklilere geri dönüş sağlanır.