PTT Aktifbank ile kurduğu işbirliğiyle, tüm şubelerinde bankacılık hizmetleri de sunuyor. Bankacılık hizmetlerinin yanında, çeşitli kredi ürünlerini de sunmaya başlayan PTT şubeleri, farklı kesimlerin ihtiyaç ve taleplerine uygun kredi kampanyaları da hazırlıyor. Hazırlanan son kampanya da 30.000 lira üst limitli 36 ay vade seçenekli krediyi, kefilsiz ve teminatsız şekilde kullanabiliyor.

Kredi Aktifbank tarafından N Kolay kredi kapsamında sağlanıyor. Buna karşın başvurular PTT şubelerinden yapılıyor. Yine PTT hesaplarına aktarılan kredinin geri ödemelerini de yine PTT hesaplarınız ve şubeler aracılığıyla yapıyorsunuz. Nakit ihtiyacı oluşanların kredi kampanyaları ve ürünleri arasında seçim yaparken, mutlaka kefilsiz ve ön şartsız sunulan bu kredi kampanyasını da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

PTT Aktifbank N Kolay Kredi Kampanyası

PTT tarafından sunulan çeşitli kredi ürünleri ve kampanyaları bulunuyor. Ancak diğer tüm kredi türlerinde, PTT’ den aylık alınması ön koşulu bulunuyor. Hazırlanan bu kampanya da herhangi bir ön şart bulunmuyor. Krediye ihtiyacı olan 18 yaşını doldurmuş ve T.C. vatandaşı olan herkes krediden faydalanabiliyor. 30.000 TL üst limitli bu kredi kampanyasında PTT herhangi bir kefil veya teminat istemiyor. 30.000 TL’ ye kadar kullanılabilen kredi 36 ay vade seçeneğiyle ve % 3,99 faiz oranıyla sunuluyor. Tüm PTT şubelerine kimlik kartınızla birlikte başvurabiliyorsunuz. Başvurularınızın sonuçları aynı günün içerisinde netleşiyor ve kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

PTT Aktifbank N Kolay Kredi Kampanyası Geri Ödeme Örneği

Kampanyayla kefilsiz ve teminatsız bir şekilde PTT aracılığıyla 10.000 lira tutarında kredi kullandığınızda, 36 ay vadede geri ödeler yaparsanız, aylık eşit taksitli geri ödeme tutarı 603,37 lira oluyor. Kredinin tek seferlik ve kullanım sırasında, kredinin içerisinden tahsil edilecek şekilde 55 TL Tahsis ücreti bulunuyor.

Kredi aynı zamanda 12 veya 24 ay vade seçeneğiyle de kullanılabiliyor. Kullanabileceğiniz en üst kredi tutarı 30.000 TL olarak belirlenmiş. Kampanyanın bitiş tarihiyle ilgili şu anlık bir açıklama yapılmış durumda değil. Nakit ihtiyacınız oluştuğunda,  kefilsiz, teminatsız ve ön şartsız olarak sunulan bu kredi ürününü incelemenizi tavsiye ediyoruz. PTT şubelerine sadece kimliğinizle birlikte giderek, birkaç dakika içerisinde başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!