PTT Aktifbank iş ortaklığı, tüm PTT şubelerinin bir banka şubesi olarak da hizmet sunması avantajı oluşturuyor. Ülke genelinde yaygın PTT şubesi bulunması, bankacılık işlemlerinin de sunulmasıyla birlikte, PTT’ nin yoğun şekilde tercih edilen bir kurum haline dönüşmesine de katkı sağlamış durumda. Aynı zamanda hazırlanan çeşitli bankacılık ürünleri kampanyalarıyla, çok geniş bir kitlenin çeşitli avantajlar sağlaması da mümkün oluyor.

Hazırlanan son kampanya da, özellikle bayram öncesinde ki dönemde artan ihtiyaçlar ve masrafları hedeflenmiş. Aylıklarını PTT şubeleri aracılığıyla alan emekliler, bankaların emekli müşteriler için özel olarak hazırladığı kampanyalardan faydalanamıyor. Ancak PTT, Aktifbank ile başlattığı iş ortaklığı sayesinde, emekliler için bankaların sunduğu tüm avantajlı ürünleri sunabiliyor. PTT Emekli Kredisi adıyla hazırlanan kampanya, süratli bir şekilde emeklilerin kredi ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor.

PTT Emekli Aktifbank N Kolay Kredisi Özellikleri

Aylıklarını PTT aracılığıyla alan emekliler için hazırlanan kampanya da, başvuru son derece kolay bir şekilde yapılıyor. Kefil ve herhangi bir koşul olmadan, üst limiti 80.000 lira olarak belirlenmiş bu krediden faydalanabilmek için, cep telefonunuzdan bir kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. 3050 Numarasına gönderilecek olan kısa mesajın şu şekilde olması gerekiyor; ( PTT boşluk T.C Kimlik numarası ). Gönderdiğiniz mesajla yaptığınız başvuru, dakikalar içerisinde onaylanıyor ve yine cep telefonunuza onayı geliyor. Onaylanan krediler, aylığınızı da aldığınız PTT hesabınıza hemen yatırılıyor. Dolayısıyla herhangi bir evrak, kefil veya şart gerekmediği gibi, krediyi kullanabilmek için, PTT şubelerine gitmenize bile gerek kalmıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

PTT Emekli Kredisi Faiz Oranları

PTT Emekli Kredisi, PTT’ den aylıklarını alan emeklilere özel olarak hazırlanmış bir ürün. Uygulanan faiz oranı % 2,69’ dan başlıyor ve kredinin tek seferlik 55 TL olan Kredi tahsis Ücreti masrafı bulunuyor. Başvuranlara uygulanan faiz oranı % 2,69’ dan başlıyor ve başvuru sahibinin kredi notuna göre artabiliyor. Cep telefonuyla yaptığınız başvuru sonrasında, yine cep telefonunuza gelen mesajla kullanabileceğiniz kredi tutarı ve faiz oranı gibi tüm ayrıntılar bulunuyor. Tüm bu ayrıntıları kabul ettiğiniz takdirde, krediniz PTT hesabınıza hemen aktarılıyor.