PTT’den emeklilere müjde! Milyonlarca emekli şimdi PTT’ye başvurarak, tüm acil masrafları için uygun koşullarda ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Üstelik emekliler, PTT şubesine gitmeden SMS ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. PTT’nin emeklilere özel avantajlı koşullardaki ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapılabiliyor. İşte PTT’nin Aktifbank işbirliğindeki emeklilere özel SMS ile kredi kampanyasının tüm detayları!

PTT’den Emeklilere Özel Kredi

Emekli maaşıyla hayat pahalılığına karşı mücadele eden milyonlarca emeklinin, tüm acil masrafları için PTT’de avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi bulunuyor. PTT ile Aktifbank arasındaki yeni protokol ile emekliler, PTT’den 36 aya varan vadeyle sadece %2.69 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

PTT ile Aktifbank işbirliğinde sunulan SMS kredisi sayesinde milyonlarca emekli 80.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabiliyor. Üstelik PTT SMS ile kredi başvurusu sayesinde şubeye gitmesine de gerek bulunmuyor. SMS ile kredi başvurusu dakikalar içerisinde sonuçlandırıyor ve onaylanan kredi limiti anında PTT hesabına kullanıma hazır şekilde aktarılıyor.

PTT Emeklilere Özel SMS Kredisi Koşulları

PTT’nin emeklilere özel SMS ile 50.000 TL’ye kadar limitli 36 ay vadeli ve %2.69 faizli ihtiyaç kredisinden sadece maaş müşterileri yararlanabiliyor. Kampanya döneminde emekli maaşını PTT’den alan veya başka bankadan aldığı maaşını PTT’ye taşıyanlar, emeklilere özel ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

PTT emeklilere özel ihtiyaç kredisi kapsamında 30.000 TL limitteki kullanıma 36 ay vade seçebiliyor. Bu durumda %2.69 faiz oranından yararlanarak, 1.421.26 TL taksit ödemesi yapıyor.

PTT SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emeklilerin, nakit ihtiyaçları için şubeye gitmek zorunda kalmadan başvurusunu yapabilmesi için PTT’den büyük kolaylık geldi. PTT ile Aktifbank anlaşması çerçevesinde emekli maaşını PTT’den alanlar SMS ile kredi başvurusu yapabiliyor. Yapılan kredi başvuruları onaylandığında PTT hesabına kredi limiti anında tanımlanıyor. Böylelikle emekliler 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyduğu anda kredi çekebiliyor.

PTT SMS ile kredi başvuru işlemleri pratik bir şekilde yapılabiliyor. Başvuru için “PTT” ve “T.C. Kimlik Numarası” bilgilerini arasında bir boşluk olacak şekilde yazdıktan sonra “3050” numarasına SMS göndermek gerekiyor. Gönderilen SMS başvurusu, dakikalar içerisinde sonuçlandırılıyor ve emeklinin PTT’deki emekli maaşı hesabına otomatik olarak onaylanan kredi limiti yatırılıyor.