Türkiye'nin en çok kullanılan devlet kurumlarının başında gelen PTT, vatandaşların en uğrak noktalarından biri. Kargo işlemlerinden, E-Devlet şifresine kadar pek çok farklı işlem için ziyaret ettiğimiz PTT; son zamanlarda Aktifbank ile yaptığı işbirliği ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu işbirliği sayesinde artık PTT bankacılık işlemleri için de hizmet vermeye başladı, para transferi ya da maaş çekimlerinin dışında kredi seçeneği de sunan PTT özellikle de emekli müşterilerinin yüzlerini güldürüyor.

Emekli maaş müşterilerine tam 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunan PTT, Aktifbank'ın altyapısını kullanıyor. Eğer siz de devlet güvencesi ile kredi almak istiyorsanız size en yakın PTT şubelerini ziyaret edebilir ve anında kredi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

PTT Aktifbank Emeklilere Özel 3 Ay Ertelemeli Kredi

PTT'nin emekli maaş müşterilerine tam 50 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunduğundan bahsetmiştik. Eğer sizin de PTT aracılığı ile aldığınız krediler varsa bu kredilerinizi yine PTT'nin sunduğu "Aktifbank PTT İçi Birleştirme Kredisi" sayesinde tek bir çatı altında toplayabilir ve tek bir yerden borçlarınızı kapatarak rahat edebilirsiniz. Üstelik aldığınız kredinizi de 3 ay sonra ödemeye başlama şansınız bulunuyor. %2,79'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadeler de PTT şubelerinde sizleri bekliyor. Eğer siz de PTT'den 10 bin TL'lik borç kapatma kredisi alırsanız, 36 ay boyunca 535,50 TL ödeyerek borçlarınızdan kurtuluyorsunuz.

PTT Aktifbank Anında Kredi

PTT'nin sunmuş olduğu kredi imkanları sadece emekli vatandaşlar için geçerli değil. 40 bin TL'ye kadar %2,39'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle, tüm vatandaşlar PTT'nin N'kolay kredisine başvuru yapabilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilir. Üstelik N'kolay kredi için PTT şubelerine gitmenize de gerek yok. Nkolay.com web sitesine giderek formu doldurun ve evraklarınızı ekrandan onaylayın, 40.000 TL’ye kadar krediniz hesabınıza gelsin. Eğer siz de PTT'den 40 bin TL'lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 1.796,25 TL ödeme yapıyorsunuz. Aldığınız kredilerinizi ise birçok farklı bankadan ödeme imkanı da sizleri bekliyor:

  • N'Kolay Mobil’den,
  • Aktifbank İnternet Şube'den,
  • Aktifbank Şubelerinden,
  • Tüm PTT şubelerinden ve Pttmatik'lerden,
  • VakıfBank ATM'lerinden veya Pttmatik'lerden,
  • Herhangi bir bankada bulunan hesabınızdan, Aktifbank'taki hesabınıza para transferi (EFT) yaparak ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.