Hayatınızda karşınıza çıkan tüm giderleriniz ve masraflarınız için hazır birikiminiz yoksa hemen kredi kullanabilirsiniz. Bankaların cazip koşullarda sunduğu ihtiyaç kredileriyle, hayatınızın her alanındaki tüm acil ihtiyaçlarınızı uygun geri ödeme koşullarından faydalanarak karşılayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmamanızı sağlayan ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisi de PTT ile Aktif Bank işbirliğinden geldi! İşte PTT’nin tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek, 2022 ihtiyaç kredisi kampanyasının koşulları!

PTT N Kolay Kredi Kampanyası

PTT, Pandemi döneminde de vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Bankacılık hizmetleri de sunan PTT tarafından gerçekleştirilen kredi kampanyaları, her ihtiyaçta gerekli finansmanı çok uygun koşullarla karşılayabilmeye yardımcı oluyor. PTT, son olarak Aktif Bank ile büyük bir işbirliği gerçekleştirdi. PTT ile Aktif Bank arasında imzalanan protokol kapsamında, vatandaşlar PTT’ye giderek, anında ihtiyaçları için düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

PTT’nin Aktif Bank N Kolay Kredi ile sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi notunuz düşük olsa dahi kredi başvurunuz onaylanıyor. Üstelik PTT ihtiyaç kredisi kampanyasında kefil, ipotek ve şart bulunmuyor. Hemen size en yakın PTT şubesine giderek, şahsen başvurunuzu yapabilir ve dakikalar içerisinde onaylanan kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

PTT N Kolay Kredi 36 Ay Vade Fırsatı

PTT’nin Aktif Bank ile sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile hayatınızın her alanında karşınıza çıkan 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. PTT ihtiyaç kredisi başvurusu için kefil ve ipotek hazırlamanıza da gerek bulunmuyor. Başvurunuz dakikalar içerisinde incelenerek, onaylanıyor.

PTT Aktif Bank ihtiyaç kredisi kampanyasında 30.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kefilsiz ve şartsız hemen 36 ay vade seçeneği ve sadece %3.29’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınıza yanıt oluşturabilirsiniz. PTT şubelerine giderek yapacağınız 30.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımınızda 36 ay vade seçiminize %2.99 kredi faiz oranı uygulanır. Böylelikle aylık ödeyeceğiniz kredi taksit tutarlarınız sadece 1.497.29 TL olarak belirlenir. PTT ihtiyaç kredisinde “kredi tahsis ücreti” de bulunur. Bu yüzden 30.000 TL limitli kredi kullanımınızda kredi tahsis ücreti 157.50 TL olarak uygulanır.