Emeklilere özel kredilerle destek olan bankalara bir yenisi daha eklendi. Aktif Bank, tüm emeklilere özel ve cazip koşullardaki ihtiyaç kredisiyle destek oluyor. Acil nakde sıkışan emekliler, Aktif Bank’ın ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde yüksek faiz ve kısa vade sınırlamalarıyla boğuşmak zorunda kalmıyor. Aktif Bank’ın emeklilere özel ihtiyaç kredisine, emekliler şubeye gitmeden anında başvuru yapabiliyor. İşte detaylar!

Aktif Bank ve PTT Emeklilere Özel Kredi

PTT ile Aktif Bank arasında imzalanan protokol kapsamında emekliler, sadece emekli maaşlarını PTT’den alma koşuluyla hemen Aktif Bank emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında emekliler tüm acil nakit ihtiyaçları için özel faiz oranlarından ve 36 aya varan vade fırsatından yararlanabiliyor.

Aktif Bank kefilsiz, şartsız tüm emeklilere acil nakit ihtiyaçları için avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilme fırsatı sunuyor. Emekli maaşını PTT’den alan tüm emekliler şubeye gitmeye dahi gerek olmadan 7 gün 24 saat acil harcamaları için hemen nakit finansmanını PTT Aktif Bank ile oluşturabiliyor.

PTT ile Aktif Bank tarafından emekliler için sunulan bu ihtiyaç kredisinde üst limit 80.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak SMS ile PTT emekli kredisi başvurularında en fazla 50.000 TL’ye kadar kullanım gerçekleştirilebilmektedir. 80.000 TL’ye kadar limit için PTT şubelerine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Ayrıca bankacılık mevzuatları gereğince de 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçebiliyorken, 50.000 TL üzerine ancak 24 ay vade seçilebiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

PTT SMS ile Emekli Kredisi Başvurusu

PTT, emekli maaşı müşterilerine 50.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat SMS ile başvuru yapma fırsatı sunuyor. Sadece %2.49 oranından başlayan kredi faiz oranları ve 36 aya varan vade fırsatlarıyla PTT SMS ile emekli kredisi başvurusu anında yapılabilir.

PTT SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunda “EMEKLI”, “T.C.kimlik numarası” ve “Doğum Tarihi(GG/AA/YYYY)” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde yazmalı ve “3050” numarasına SMS göndermelisiniz. Böylelikle en kısa üre içerisinde krediniz değerlendirilir ve onaylanan kredi limitiniz 7/24 PTT’deki emekli maaşı hesabınıza otomatik olarak kullanıma hazır şekilde aktarılır.