PTT son yıllarda her alanda gerçekleştirdiği yenilikler ve kurduğu iş ortaklıklarıyla, hizmet yelpazesinin genişletilmesi ve çağa uyum sağlamasına yönelik adımlar atıyor. Aktif Bank ile PTT arasında varılan iş birliği anlaşması aracılığıyla, tüm PTT şubelerinden aynı zamanda bankacılık işlemleri de yapılabiliyor. PTT son olarak hazırladığı kampanyayla, aylıklarını PTT’ den alan emekliler için özel bir Borç Kapatma Kredisi’ ni de, Aktif Bank’ la birlikte sunuyor. Üst limiti 50.000 TL olarak belirlenmiş olan kredi için başvurular PTT şubelerinden yapılıyor ve süratli bir şekilde hemen kullanılabiliyor. Krediyi kullanabilmek için, başvuran adayların, aylıklarını PTT şubeleri aracılığıyla alıyor olması gerekiyor.

PTT’ den Emekli Aylığını Alanlara Özel İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Aylıklarını PTT şubelerinden alan emekliler, bankadan aylık almadıkları için, özel olarak hazırlanmış avantajlardan faydalanamıyordu. Ancak PTT Aktif Bank ile kurduğu iş ortaklığı sayesinde, şubelerinden aylıklarını alan tüm emeklilere özel kredi olanakları sunuyor. Hazırlanan son kampanyayla, üst limiti 50.000 TL olan kredi finansman desteğinden faydalanılabiliyor. Aylıklarını PTT şubesinden alan tüm emekliler, krediye yine PTT şubeleri aracılığıyla başvurabiliyor.

Başvuranlara özel bir avantaj sağlanıyor ve süratle krediyi kullanmaları sağlanıyor. Başvuruyu yapanlar, eğer aylıklarını PTT şubelerinden alıyorsa, kredileri hemen onaylanıyor ve anında kullanmaya başlayabiliyorlar. Bu özel ihtiyaç kredisi aynı zamanda, daha önce PTT aracılığıyla kullanılmış kredilerin kapatılması için kullanılabiliyor.

PTT Birleştirme Kredisi

Birleştirme Kredisi olarak da adlandırılan bu özel ihtiyaç kredisi, PTT aracılığıyla diğer bankalardan kullanılmış tüm kredilerin bir çatıda ve PTT’ de toplanabilmesi için kullanılabiliyor. 36 Ay vade seçeneğine sahip olan kredi finansman desteğinden faydalanmak için, sadece emekli aylığınızın PTT şubelerinden alınması yeterli oluyor. Aynı zamanda kullanılan kredinin ilk ödemesi 3 ay erteleniyor ve ilk ödemeyi 3 ay sonra yapıyorsunuz. 3 Ay ertelemeli olarak sunulan kredinin toplam vadesi yine 36 ay oluyor. Dolayısıyla ilk 3 ay ödemesiz dönem ve 33 ay eşit taksitli ödeme planıyla geri ödeme yapılabiliyor. Kampanyadan aylıklarını PTT şubelerine yeni taşıyan emekliler de faydalanabiliyor. PTT emekli müşterileri için sürekli özel kampanyalar hazırlayarak sunmaya devam ediyor.

Otomobil Almak İsteyenlerin Milyonlarca TL Ödemesine Gerek Yok, Devlet Mercedes'leri 80.000 TL'ye Satışa Çıkarttı! Otomobil Almak İsteyenlerin Milyonlarca TL Ödemesine Gerek Yok, Devlet Mercedes'leri 80.000 TL'ye Satışa Çıkarttı!