O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ülkemizdeki vatandaşların büyük bir kısmı kredi borcu ödemeye devam ediyor, hatta bankaların sunduğu diğer cazip kampanyalardan yararlanmak isteyen kişiler birden fazla bankadan kredi ve kredi kartı almaktan da geri durmuyorlar. Her geçen gün artan hayat pahalılığı vatandaşları kredi ve kredi kartlarına itse de; borçları günden güne artan kişiler ödeme tarihleri yaklaştığında gergin anlar yaşayabiliyor. Eğer sizin de birçok farklı bankada kredi ya da kredi kartı borcunuz varsa; bu borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilir ve rahat edebilirsiniz.

Birçok banka, müşterilerine borç transfer kredisi imkanı sunarak kredi ya da kredi kartı borçlarını tek bir çatı altında toplama imkanı veriyor. Bu sadece vatandaşlar farklı yerlere borç ödemektense, sadece bir bankaya tüm borçlarını ödeyebiliyor. Bugün sizler için borç transfer kredilerini araçtırdık!

Ziraat Bankası Borç Transfer Kredisi

Türkiye'nin sevilen bankalarından Ziraat'in müşterilerine sunmuş olduğu borç transfer kredisi sayesinde vatandaşlar derin bir nefes alabilecek! Eğer sizlerin de birçok farklı bankaya kredi kartı borcunuz varsa, bu borçlarınızı Ziraat çatısı altında toplayabilir ve uygun faiz oranlarıyla ödemeye başlayabilirsiniz ancak Ziraat Bankası sadece diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı transfer etmenize olanak sağlıyor. Eğer sizlerin ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi gibi borçlarınız varsa Ziraat'in sunduğu borç transfer kredisinden yararlanma şansınız bulunmuyor. Aldığınız borç transfer kredinizi 24 aya kadar aylık %1,10, 60 aya kadar aylık %1,20 faiz oranlarıyla geri ödemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca başvurular sadece Ziraat Bankası şubelerinden yapılıyor.

PTT Aktifbank Borç Transfer Kredisi

PTT ile yaptığı işbirliği nedeniyle adını sık sık duyduğumuz Aktifbank'ın emekli maaş müşterilerine özel borç transfer kredisi bulunuyor. Eğer sizler de emekli maaşınızı Aktifbank ya da PTT'den alıyorsanız anında 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi alarak 36 aya varan vadeler ve %3,09'dan başlayan faizlerle ödemeye başlayabilirsiniz. Aktif Bank PTT İçi Birleştirme Kredisi kullanarak, PTT aracılığı ile kullanmış olduğunuz diğer banka kredi borçlarınızı kapatıp bankamız çatısı altında toplayabilirsiniz. Aktifbank'tan 10.000 TL'lik borç transfer kredisi aldığınız zaman 563,99 TL ödeme yapıyorsunuz.