1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte bu güne özel kampanyalar duyurulmaya başlandı. Her yıl olduğu gibi 2022 sevgililer gününde de birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleniyor. Dünyanın her yerinde aşkın bu günü için harcadıkça kazandıran kampanyalar açıklanıyor. Bankaların sevgililer günü için harcama yapmak durumunda kalanlar için düzenlediği kampanyalarla, harcadıkça kazanıyorsunuz. Sevgililer gününde sevdiğinize hediye alırken, indirim ve Bonus hediyeleri kazanabilirsiniz.

Garanti Sevgililer Günü Kampanyası

Garanti BBVA, 14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle harcama yapan müşterilerine Bonus hediye ediyor. Kampanya kapsamında sevgililer günü için belirli sektörlerde harcama yapan Garantililer, 80 TL’ye varan hediye Bonus kazanma şansını yakalıyor. Garanti BBVA’nın sevgililer günü kampanyasıyla Bonus hediyesi kazanabilmek için tek seferde 200 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekiyor.

Garanti BBVA’nın 1 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyası sayesinde market, giyim ve kozmetik harcamalarına Bonus kazanabiliyorsunuz. Hediye Bonus kampanyasından faydalanabilmek için belirtilen sektörlerdeki Bonus üye işyerlerinden ikinci 200 TL ve üzeri her harcamanıza 20 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Garanti 80 TL Bonus Hediyesi

Garanti BBVA tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business, Bonus Business American Express ve Easy kart sahipleri bulunuyor. Paracard Web sahipleri ise kampanya kapsamında bulunmuyor.

Kampanya kapsamında market, giyim ve kozmetik sektöründe Bonus üye işyerlerinden yapacağınız tek seferdeki 200 TL ve üzeri her “ikinci” harcamanıza Bonus kazanabiliyorsunuz. Kampanya döneminde ilgili sektörlerde Bonus kartınızla yapacağınız her ikinci 200 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan her Garantili en fazla 4 defa yararlanabiliyor. Böylelikle Garanti BBVA sevgililer günü kampanyasından en fazla 80 TL Bonus hediyesi kazanılabiliyor.

Kampanyadan Bonus kazanabilmek için harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasındaki ilgili kampanyayı bularak “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamalısınız. Ayrıca “KAZAN” yazıp, “3340” numarasına SMS atarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyadan kazandığını Bonusları 3 Mart 2022 ile 3 Nisan 2022 tarihleri arasında kullanmalısınız. Bu sürede kullanılmayan hediye Bonuslar, kartınızdan otomatik olarak silinir.