Ünlü şarkıcı Hande Yener, dün akşam Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında çok özlediği hayranlarıyla buluştu. Ama neredeyse şarkı söylemeye fırsat bulamıyordu!

Hande Yener, 2000'li yıllar boyunca Gülşen ve bir dönem kanlı bıçaklı olduğu Demet Akalın'la birlikte Türk Pop Müzik denince akla gelen ilk isimlerden biriydi. Yeni şeyler denemeye cesaret etmesi ve her zaman dünya trendlerini takip etmesiyle de diğer pop kraliçelerinden ayrılıyordu! Geçtiğimiz yıl 20. sanat yılı şerefine çıkardığı "Carpe Diem" albümüyle de bu özelliklerini tekrar ortaya koydu.

Hande Yener-3

Kendini iyi gizlemesi ve atlattığı meme kanserinden bile bahsetmemesi de televizyondan eksik olmayan Gülşen ve Demet Akalın'dan ayrışmasını sağladı. Hayranlarıyla da uzun süre sonra ilk kez dün akşam verdiği konserde buluştu. Ama şarkı söylemeye fırsat bulamadı desek yeridir!

Sahneye Giren Girene

Seren Serengil Arto

Dün akşam Hande Yener'i en önden izleyen Arto ve Seren Serengil, sahneye atlamaktan da çekinmedi. Ünlü isim, tabii ki hakkında yapılan övgüleri paylaştı. Ama Hande Yener'i dinlemek isterken karşılarına aniden çıkan Seren Serengil'e şaşıran dinleyiciler tepkilerini sosyal medyada gösterdi. Sonuçta, Seren Serengil'in dediği gibi o bir assolistti ve müzik tarzlarının uzaktan yakından ilgisi yoktu!

Ama olay bununla da bitmedi. Hande Yener'in yakın arkadaşı Arto da hiçbir teklif beklemeden mikrofonu kaptığı gibi sahneye daldı! Seren Serengil o anları "Kaza geliyorum demez" notuyla paylaştı.

"Romeo" Düeti Geldi 

Feride Hilal Akın

Sahnenin bir sonraki misafiri ise genç müzisyen Feride Hilal Akın oldu. Hande Yener, "Yok Yok" şarkısıyla ödüller alan Feride Hilal Akın'ı tebrik ederek genç nesilde en çok desteklediği isimlerden birinin o olduğunu göstermişti. Feride Hilal Akın da hayranı olduğu Hande Yener'in "Aşkın Ateşi" şarkısını seslendirmiş ve "Bir nesil bu şarkıyı ezbere biliyoruz. Ayrıca, Romeo’nun, Kibir’in olduğu ‘Nasıl Delirdim’ albümü sana taptığım albüm olabilir." diyerek ustasını övgüye boğmuştu. Zaten dün gece de "Romeo" şarkısını birlikte söylediler!

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Bu yüzden, Hande Yener'e eşlik etmesi en mantıklı olan isim de Feride Hilal Akın'dı zaten! İkilinin düeti halen sosyal medyada yayılmaya ve ses getirmeye devam ediyor.