Yüksek enflasyon, 2022’de tüm ürün gruplarındaki fiyat artışlarını fahiş seviyeye çıkarttı. Vatandaşın temel ihtiyaçlarını dahi karşılamakta zorlanmasına neden olan market ürünlerindeki fiyat artışları karşısında sevindiren bir kampanya geldi. Avansas, 1 Eylül’e kadar 1 paket çayı sadece 1 TL’ye satın alma imkanı sunuyor. Avansas’ın 1 TL’ye çay kampanyasından nasıl yararlanılır? 1 TL çay kampanyası koşulları neler? Sorularının yanıtları haberimizde!

1 TL’ye 1 Kg Çay

Enflasyondaki artış, hayat pahalılığını da beraberinde getirerek, her kalem üründe ciddi fiyat artışlarına neden oldu. Özellikle temel mutfak ürünlerinin dahi el yakan fiyatlara ulaşması, vatandaşı ekonomik açıdan zorlamaya başladı. Bu dönemde dünyanın en önemli çay üretim merkezlerinden birisi olmasına rağmen Türkiye’de çay fiyatları da durdurulamaz bir fiyat yükselişine sahne oluyor. Çay fiyatlarında meydana gelen ciddi artış çay ülke Türkiye’de vatandaşın çaya erişebilmesini zorlaştırdı.

Çay fiyatları yükselmeye devam ederken Avansas’tan çay tiryakilerini sevindirecek bir kampanya duyurusu geldi. Avansa 01.09.2022 tarihine kadar “Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1.000 gr” ürününü sadece 1 TL’ye satın alma imkanı sunuyor. Avansas tarafından düzenlenen kampanya sayesinde 1 kg Doğuş Geleneksel Rize Çayı sadece 1 TL’ye satın alınabiliyor.

Avansans’tan 1 TL’ye Çay Nasıl Alınır?

Avansas tarafınd an düzenlenen 1 TL’ye 1 kg çay kampanyası sadece Ağustos ayı boyunca geçerlidir. Kampanyanın son tarihi 01.09.2022 olarak açıklandı. Böylelikle 1 Eylül’e kadar Avansas’tan kampanya koşullarına uygun olarak alışveriş yapanlar 1 kilogramlık “Doğuş Geleneksel Rize Çayı” ürününü sadece 1 TL’ye satın alabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kampanyayla 1 TL’ye çay satın alabilmek için Avansas e-ticaret platformunda minimum 200 TL ve üzeri sepet tutarı oluşturulması gerekiyor. 200 TL ve üzeri sepet tutarına ulaşıldığında sepete eklenecek 1 kg Doğuş Geleneksel Rize Çayı ürününün fiyatı otomatik olarak 1 TL’ye inmektedir. 1 kilogramlık Doğuş Geleneksel Rize Çayı ürününün Avansas e-ticaret platformundaki güncel satış bedeli 66.50 TL’dir. Dolayısıyla sadece 200 TL ve üzeri alışveriş sepeti oluşturarak 1 kereye mahusus 66.50 TL değerindeki 1 kg çayı sadece 1 TL’ye satın alabilme imkanına sahip olunabiliyor.