Tüm dünyada etkili olan Pandemi ve yanı sıra iklim değişikliği gibi küresel krizler, yaşamı daha da zorlu hale getirdi. Yaşam kaynaklarını sınırlayan ve sağlık risklerini tepeye çıkartan bu küresel krizler, ekonomik açıdan da insanları olumsuz şekilde etkiliyor. Bu durumda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de işsizliğin artışına neden oluyor. Ciddi gelir kayıpları yaşayan ve temel ihtiyaçları için dahi birikim yapmakta zorlanan vatandaşlarda doğal olarak bankalara başvuruyor. Bankaların kredi ürünlerine olan talep, son yıllarda ciddi bir artış yaşadı.

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Günümüzde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarının hemen hemen tamamı kamu çalışanları veya emekliler için oluyor. Ödeme güvencesi daha yüksek olmasından dolayı bu kişilere sunulan düşük faizli ve yüksek tutarlı kredi kampanyaları daha fazla oluyor. Ekonomide dalgalanmalardan en fazla etkilenen özel sektör çalışanlarını ise Halkbank düşündü. Halkbank, özel sektör çalışanlarını kapsayacak şekilde düşük faizli 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor.
Özel sektörde çalışan ve Halkbank müşterisi olan herkes tüm acil nakit ihtiyaçları için 100.000 TL’ye kadar avantajlı ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Halkbank’ın özel sektör çalışanlarına sunduğu ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade seçeneği sunuluyor.

Halkbank Özel Sektör İçin %1.79 Faiz Kampanyası

Halkbank, özel sektör çalışanları için 100.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarında kullanabilecekleri %1.79’dan başlayan faizli kredi sunuyor. Halkbank müşterisi olan özel sektör çalışanları 50.000 TL’ye kadar %1.79’dan başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabiliyor. Kredi tutarı 100.000 TL olduğunda %1.89’dan başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank düşük faizli ve uzun vade imkanı özel sektör ihtiyaç kredisinde tüketiciye özel ödeme planları sunuyor. Bütçenize ve gelir durumunuza göre daha rahat geri ödeme yapabileceğiniz bir ödeme planı seçebilirsiniz. Halkbank özel sektör çalışanlarına sunulan ihtiyaç kredisinde ödeme planınızı;

  • Aylık eşit taksit,
  • Aylık artan taksit,
  • Aylık azalan taksit,
  • 3 aylık eşit taksit,
  • Serbest ödeme,

Şeklindeki ödeme planı seçeneklerinden birisinden tercih edebilirsiniz. Özel sektör çalışanlarına yönelik ihtiyaç kredisi başvurusunu Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil uygulamasından yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Halkbank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.