1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Alternatifbank adı gibi alternatif bankacılık hizmetleri sunma konusunda bir hayli özverili ve özel bir yaklaşım sergiliyor. Sürekli yeni ve avantajlı bankacılık ürünlerini, çeşitli kanallar aracılığıyla sunan banka, şimdide 3 ay ertelemeli ve teminatsız bir krediyi kullanıcılarına sundu. İhtiyacınız olan kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra, onaylanan krediniz hemen hesabınıza geçiriliyor. Geri Ödemelerinizi 3 ay sonra başlayacak şekilde başlatabiliyor ve sunulan çeşitli esnek geri ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bunların yanında size özel faiz oranlarından yararlanabiliyor ve aynı zamanda herhangi bir teminat vermek zorunda kalmıyorsunuz.
Alternatifbank 3 Ay Ertelemeli Kredi kampanyası Özellikleri
Sürekli büyümeye ve yeni müşterileri portföyüne kazanmaya devam eden banka, hazırladığı avantajlı kampanyalarla ilgi çekiyor. Yeni müşteri kazanabilmek konusunda yoğun çaba gösteren banka, bunun için devamlı yeni bankacılık ürünleri hazırlayarak yeni kampanyalar oluşturuyor. Bu çerçevede hazırlanan yeni kampanya da, kullandığınız kredinin geri ödemesini 3 ay ertelemeli şekilde yapabiliyorsunuz. Yasal mevzuata göre kullandığınız kredi tutarı 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeye kadar onaylanıyor. Buna karşın kullandığınız kredi tutarı 50.000 TL ve üzerindeyse, en fazla 24 ay vade ile sunulabiliyor. Kredi 36 ay vade ile kullanıldıysa, 3 ay ertelemeyle beraber, kredinin vadesi en fazla 36 ay oluyor. Diğer bir anlatımla 3 ay erteleme ve 33 ay geri ödemeyle kredinizin tüm geri ödeme süresi 36 aya kadar uzayabiliyor. Aynı şey 24 ay vadeli olan krediler için de geçerli. 3 ay erteleme dahil kredinin geri ödeme süresi en fazla 24 ay olabiliyor.
Alternatifbank 3 Ay Ertelemeli kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?
Alternatifbank sürekli büyümeye devam eden bir yapıya sahip. Buna karşın bu krediler için başvuru kanaları sınırlı tutulmuş. Bankanın hazırladığı bu avantajdan faydalanabilmek için, sadece en yakın banka şubesine başvurabiliyorsunuz. Buna karşın başvurunuzun onaylanması süreci son derece hızlı tutulmuş. Süratle onaylanan kredinizi şubede bulunmanızın da avantajıyla hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Başvuru yapılırken sizden herhangi bir teminat istenmiyor. Buna karşın bazı müşterilerden banka tarafından kefil istenebiliyor. Bu başvuru sahibinin risk durumuna göre başvurunuz değerlendirilirken belirleniyor.