Katılım Bankacılığının sürekli büyüyen isimlerinden biri olan Türkiye Finans, başarılı bankacılık hizmetleriyle artmaya devam eden müşteri kitlesi sayesinde bu konumu elde ediyor. Bankacılık hizmetlerini kar payı oranı ile gerçekleştiren bankanın, tüm bankacılık hizmetlerinde faiz kullanılmıyor. Çeşitli kesimlerin, çeşitli ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan finansman destekleri de, kar oranı üzerinde sunulan hizmetler. Dolayısıyla bankanın çalışma sistemi gereği, ihtiyaç finansmanı desteği ürünlerinin hiçbirinde faiz uygulaması bulunmuyor. 

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Desteği, % 2,39’ dan başlayan kar oranıyla sunulan bir nakit desteği türü. Bankanın resmi web sitesi olan turkiyefinans.com.tr üzerinde bulunan “ihtiyaç finansmanı başvur” linki aracılığıyla, mobil uygulama, bireysel internet bankacılığı veya bankanın şubeleri kanallarıyla ihtiyaç finansmanı desteği başvurunuzu yapabiliyorsunuz. 

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Türkiye Finans Faizsiz İhtiyaç Finansmanı Desteği

Başvurularını resmi, web platformu, banka ATM’ leri, mobil uygulama, banka şubeleri ve internet şubesi aracılığıyla yapabildiğiniz ihtiyaç finansmanı desteği, faizsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bir kredi ürünü. Banka tarafından 50.000 liraya kadar 36 ay, 50.001 lira ile 100.000 lira arasındaki tutarlar için 24 ay, 100.001 ve üzeri ihtiyaç finansmanları tutarları için 12 ay vade uygulaması bulunuyor. Yasal olarak tüm bankalar en fazla bu tutar ve vade seçeneklerini sunabiliyor. Bankadan ihtiyaç tutarınıza göre finansman desteği alabilmeniz mümkün. 

İhtiyaç tutarınız ve kredi notunuza göre, % 2,39’ dan başlayan kar oranı uygulaması bulunuyor. Bu sayede düşük kredi notuna sahip kişilerde ihtiyaç finansmanı ürününü kullanabiliyor. Aynı zamanda bankada açılan hesabınızdan yaptığınız tüm havale ve EFT işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyorsunuz.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın müşterisi olanlar, doğrudan mobil uygulama, internet şubesi, ATM kanallarıyla başvurularını yapabiliyor. Onaylanan finansman destekleri, süratle hesaplara yatıyor ve kullanılmaya başlanıyor. Banka müşterisi olmayan kişiler, Türkiye Finans mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek, birkaç dakika süren bir işlem ve görüntülü görüşme sonrasında hesap açabiliyor. Ardından kredi başvurusunu yapabiliyor. Dolayısıyla kredi onaylandığında hemen hesabınıza yatıyor v henüz banka kartınız bile size ulaşmamışken, mobil ya da internet şubesi aracılığıyla finansman desteğini kullanmaya başlayabiliyorsunuz.