Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı programında bu yıl Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül damgasını vurdu. Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül, yılbaşı gecesi O Ses Türkiye'de sahne aldı. Birlikte 'Bal Böceği' şarkısını söyleyen ikili, yaşadıkları bir sorunlarını da anlattı; "Bir keresinde çok büyük bir tartışma yaşadık. Ben kapıyı vurup çıktım. İşlerimi halledip akşam eve geldiğimde koltukta uyuyakalmıştı. Normalde onu hayatta orada yatırmaz kucağıma alır yatağa götürürüm. O gün yapmadım çünkü kızgındım. Yatak odasına gidip yattım. Sabah yanıma geldi. Kaşlarım çatıktı. İkimiz de kızgınız. Ben 'acaba biraz ara mı versek' diye sordum o da 'tamam verelim' dedi. Birkaç saat geçti, evde birlikte vakit geçirdik. Ben tam dışarı çıkacakken geldi boynumda öptü. Sonra oturup konuştuk. Konuşurken 'ben dün gece eve geldim' dedim o da 'fark ettim' dedi. 'Ben seni normalde yukarı götürürdüm ama götürmedim' dedim. O da 'beni almanı çok bekledim' dedi. Ben de çok bekledim 'acaba aç mısın?' diye soracaksın diye dedim. O gün bizim miladımız var. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor"

Kadir Doğulu'nun sözleri seyirciden büyük alkış topladı, aynı zamanda bu olay sosyal medyada da kendine yer buldu. Ancak Kadir Doğulu'nun anlattığı hikayenin bir Twitter kullanıcısının günler önce yaptığı paylaşımla büyük benzerlik taşıması şaşırttı; "Eşimle kötü bir dönemden geçiyorduk. 1 haftadır birbirimizin bakmadan kısa konuşmalarla geçirdik günlerimizi. Gün geçtikçe ilgiye ihtiyacım arttı, gelse bir sarılsa hemen karşılık verecektim ama görünüşte dik duruyordum, hiç taviz vermeden davranıyordum. Bir haftanın sonunda enerjim iyice düştü. Hayattan iyice soğudum. Koltuğa uzandım. Eşimin ilgisine ihtiyacım vardı. Eşim işten geldiğinde uyur gibi yaptım. Yanıma geldi, biraz başımda bekledi, hiçbir şey söylemeden yatak odasına gitti yattı. Saatlerce orada bekledim gelmedi. O gün koltukta uyuyakaldım. Ertesi gün eşimin yanına gittim 'Ben artık dayanamıyorum, ayrılmak istiyorum' dedim. Amacım eşimin bir şey yapmasını teşvik etmekti, 'Ben ayrılmak istemiyorum' demesini duymaktı. Öyle olmadı eşim 'Sen bilirsin, zorla tutmam seni' dedi. Yıkıldım. Sonunda bir aile dostumuzun araya girmesi ile yeniden konuşmaya başladık. Dün eşimle konuşurken 'Biliyor musun ben küs olsam da hep senin gelmeni bekledim' dedim. Eşim de bana 'Ben de öyle, bir gelsen sarılsan seni çok özlemiştim' dedi. Çok şaşırdım 'Yaaa' dedim 'Evet' dedi. Eşime 'O gün koltukta yatarken uyumuyordum, sabaha kadar bekledim, belki gelir ilgilenirsin diye' dedim.Eşim 'Ben de içeride seni bekledim, belki aç yattığımı düşünür, gelir 'yemek yer misin ?' diye sorarsın diye bekledim' dedi. Çok şaşırdım 'Gerçekten mi?' dedim 'Evet' dedi. Eşime 'O gün senden ayrılmak istiyorum dediğimde, gerçek değildi sözüm' dedim. Eşim şaşırdı 'Ben de ayrılmazdım ki zaten senden' dedi. 'Peki neden sen bilirsin dedin o zaman' dedim. 'Korktum, ne diyeceğimi bilemedim' dedi. Şaşırdım. Yumuşadım, sarıldım eşime o da bana sarıldı. Eşim ile uzun uzun konuştuk. Yıllardır bu kısırdöngü içinde birbirimize acı çektiğimizi anladık. O gün bir karar aldık; Artık 'Duygularımızı davranışlarımızla değil, sözel iletişim ile dile getirmeye çalışıyoruz.' Sizin deyiminizle eşimle 'konuşmayı öğreniyoruz."