Eylül ayının gelmesiyle birlikte artan masraflarını birikimi olmadığı için karşılamayanlara müjde Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank tarafından duyurulan yeni alışveriş kampanyasıyla, bu Eylül’de tüm ihtiyaçlar şimdi karşılanıyor, ödemeleri ertelenebiliyor. İşte Vakıfbank tarafından duyurulan e-ticaret harcamalarına özel faizsiz dijital kredi kampanyasının tüm detayları!

Vakıfbank’tan N11 Alışverişlerine Özel Faizsiz Kredi

Vakıfbank ile N11 arasında gerçekleştirilen yeni iş birliği kapsamında, ihtiyaçları ertelemek yerine ödemeleri ertelemek mümkün oluyor. Okulların açılması ve kış hazırlıklarının hız kazanmasıyla birlikte artan ihtiyaçları karşılamak için birikimi olmayanlar Vakıfbank faizsiz alışveriş kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Böylelikle ihtiyaçlarını başka zamana ertelemek yerine ödemelerini erteleme avantajından yararlanabiliyor.

Vakıfbank Anında Faizsiz Dijital Kredi

Vakıfbank ile N11 arasında imzalanan yeni protokol kapsamında, Vakıfbank müşterileri “n11.com” e-ticaret sitesinde yapacakları tüm alışverişleri için anında faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi kullanım işlemleri N11’deki ödeme sayfasından ayrılmadan dakikalar içerisinde kullanılabiliyor.

Vakıfbank dijital kredi ile N11’deki sepet tutarını faizsiz ve 36 ay vadeyle ödeyebilmek mümkün oluyor. Kampanyadan yararlanabilmek için N11 alışveriş sepetini oluşturduktan sonra ödeme ekranında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğinin kullanılması gerekmektedir. Bu ödeme seçeneği seçildikten sonra Vakıfbank faizsiz anında dijital kredi için tercih edilen vade sayısını 36 ay avaran vade seçeneği içerisinden seçmek gerekiyor.

Bu şekilde Vakıfbank anında kredi başvurusu tamamlanabiliyor. Dakikalar içerisinde sonuçlanan kredi başvurusunun onaylanmasıyla birlikte ilgili kredi limiti öncelikle “Masterpass” ödeme sistemine kayıtlı olan “Bankomat” hesabına aktarılıyor. Daha sonra ise “3D ödeme onayı” ile üye işyeri hesabına aktarılmaktadır. Bu şekilde n11 e-ticaret platformunda yapılan e-ticaret alışveriş işlemlerinin ödemeleri 36 aya varan taksitle ve %0 faizle taksitlendirilebiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Vakıfbank’tan Anında Dijital Ek Hesap ile Ödeme Fırsatı

Vakıfbank, N11’de yapılacak alışverişlerde anında dijital kredi yerine Vakıfbank ek hesap ile ödeme seçeneği de sunuyor. N11 e-ticaret platformundaki ödeme ekranında “Vakıfbank Bankomat Kart” ile ödeme seçeneği seçilmelidir. Bu şekilde Vakıfbank Bankomat ek hesap bakiyesi üzerinden ödeme gerçekleştirilebiliyor. Eğer kişinin ek hesap bakiyesi bulunmuyorsa veya limiti alışveriş sepetindeki tutar için yetersiz ise Vakıfbank Mobil uygulamasından ek hesap başvurusu ya da ek hesap limit arttırım başvurusu yapabiliyor. Dakikalar içerisinde sonuçlanan başvuruyla birlikte ödeme işlemi tamamlanabiliyor.