Nakit ihtiyacı olanlar artık yüksek faizli kredilerle uğraşmak zorunda kalmıyor. Uygun geri ödeme koşullarının sunulduğu ve başvuru şartı olmayan nakit avans ürünleri, nakit ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 7/24 başvuru olmadan, anında kullanılabilen nakit avans için kamu bankalarından büyük kampanya geldi. Ziraat Bankası, Denizbank ve Halkbank’ın taksitlendirilebilir nakit avans kampanyalarıyla, nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor. İşte 3 büyük bankanın 2022’ye özel nakit avans kampanyalarının detayları!

Ziraat’ten Taksitli Nakit Avans

Ziraat Bankası, taksitli nakit avans ile tüm Bankkart müşterilerinin 7 gün 24 saat acil nakit ihtiyaçlarına uygun koşullarda çözüm oluşturabilmelerine yardımcı oluyor. Ziraat Bankkart kredi kartı sahipleri nakit avans kullanımlarını tam 12 aya varan vade ile taksitlendirebiliyor. Ayrıca sabit %1.80 faiz oranı uygulanıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Üstelik başvuru şartı olmadığından Ziraat nakit avans için şubeye gidilmesine de gerek bulunmuyor. Her nerede ve ne zaman olursa olsun, her ihtiyaç duyulduğu anda minimum 100 TL, maksimum 20.000 TL olacak şekilde nakit avans kullanılabiliyor. Ziraat nakit avans işlemleri Ziraat Mobil’in yanı sıra Ziraat Bankası İnternet Şubesi ve Ziraat ATM’lerinden gerçekleştirilebiliyor. Ziraat ATM’lerinden yapılan nakit avans kullanımları nakit olarak alınacağı zaman günlük ATM para çekme limiti ile sınırlandırılmaktadır. Taksitli nakit çekim işleminde üst limitlerin dışında kredi kartındaki “kullanılabilir nakit avans limiti” kadar işlem yapılabilmektedir.

Denizbank Taksitli Nakit Avans’ta %0 Faiz Kampanyası

Denizbank, acil nakit ihtiyaçlarına faizsiz taksitli nakit avans kampanyasıyla yanıt veriyor. Denizbank’ın 02.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyasından yeni Denizbank kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. Daha öncesinde Denizbank kredi kartı bulunanlar, kampanyadan yararlanamıyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar yapılacak taksitli nakit avans kullanımlarında 6 aya varan vade için %0 faiz imkanından yararlanılabiliyor.
5.000 TL’nin üstünde yapılacak nakit avans kullanımlarında sabit %1.80 faiz oranı uygulanıyor. Denizbank ATM’lerinden, MobilDeniz ve Denizbank İnternet Şubesi kanallarından 7/24 taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

Halkbank Taksitli Nakit Avans

Halkbank’ın Paraf kredi kartı müşterileri nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar nakit çekim yapabiliyor. Üstelik 12 aya varan vade imkanından ve sadece %1.80 sabit faiz oranından yararlanabiliyor. Halkbank Mobil ve Halkbank İnternet Şubesi ya da Halkbank ATM’lerinden nakit çekim başvuru şartı olmadan yapılabiliyor.