HaberEkspresi.NET

Ödemiş Belediye Başkanı Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’in, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama mesajı..

Ödemiş Belediye Başkanı Cumhuriyet Bayramını Kutladı
33 okunma
30 Mayıs 2019 - 21:35

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem’in, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama mesajı..

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Mahmut Badem; “Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk Milleti’nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıl dönümünü, milletçe coşku içinde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyet; işgalin, yokluğun, yıkılmışlığın ardından yok olmak üzereyken aziz milletimizin köklerinden aldığı güç ve inançla yeniden doğmasıdır.Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşatılması hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur.  Başta Gazi Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşları ve Türk Milleti’nin omuz omuza verdiği Kurtuluş Savaşı sonrasında elde edilen bu büyük zaferi, ülkemizi ve Cumhuriyetimizi hep beraber korumalıyız.

Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere,  İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi rahmetle; kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum. 95 yıl önce kurulan Cumhuriyetimizin kazanımlarını, barış ve kardeşlik içinde sonsuza dek yaşayalım, yaşatalım. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız  kutlu olsun” dedi.

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.