QNB Finansbank, bankacılık ürünleri ve hizmetleri konusunda, her kesimin ihtiyaçlarının gözetildiği, birçoğu yeniçağın gereklerine uygun özel ürünler ve programların geliştirildiği bir bankacılık yaklaşımına sahip. Bu durum, bankanın her kesimden müşteri potansiyelini sürekli arttırmaya devam ettiği ve giderek büyüyen bir banka olmasını sağlıyor. Bankanın son hazırladığı kredi ürünlerinden biri olan QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi, tüm borçlarınızı tek bir noktada toplayarak, daha düşük aylık taksitler ve daha uygun faiz oranıyla borçlarınızı ödemenize destek olmayı hedefliyor.

Birçok farklı bankadan, çeşitli kredi ürünlerinin kullanılmak zorunda kalınması, günümüzde sıklıkla karşılaştığımız bir durum. Ancak zamanla ayın hemen yarısının ödeme günü olması ve çeşitli bankalarda ki kredi ürünlerinin farklı faiz oranları, bazen anapara ödemesini yapmakta bile zorlanmamıza neden oluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank, çeşitli bankalarda bulunan farklı kredi ürünlerini, tek bir kredi altında toplayarak, daha uzun vade seçeneği ve daha uygun faiz olanağı sunuyor. Bu sayede çeşitli kredi ürünlerinin hepsinin farklı faiz oranlarını, daha uygun bir faiz oranıyla durdurmuş oluyoruz. Daha uzun vade seçeneği, aynı zamanda aylık olarak daha düşük geri ödemelerin yapılmasını da sağlıyor. Bu sayede bütçemize ilave bir yük yüklemeden, tüm borçlarımızı düzenli bir şekilde ödeme şansı yakalıyoruz.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi, kullanıcıya kredi skoru ve yanı sıra ödeme gücü gibi özelliklerine bakılarak, farklı faiz oranlarıyla sunuluyor. Bankanın sunduğu Borç Transferi Ürünü, % 2,21’ den başlayan faiz oranlarına sahip. Her başvuru, kendi koşulları içerisinde değerlendiriliyor ve faiz oranı kullanıcıya göre değişiyor. Dahası yine başvuru sahibinin ödeme yeteneğine göre, esnek ödeme yöntemleri de sunuluyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Bankanın mobil uygulaması ve internet şubesi, başvurularınızı iletebileceğiniz platformlar arasında yer alıyor. Buna karşın farklı bankalarda bulunan borçların kapatılması ve gerekli işlemler için, en yakın şubeye gitmeniz daha süratli sonuç almanızı da sağlıyor. Banka 50.000 liraya kadar olan kredileri 36 ay, 50.001 ile 100.000 lira arasında olan kredileri 24 ay, 100.001 ve üzerindeki kredileriyse en fazla 12 ay vade seçeneğiyle sunuyor.