Öğrencilere ve ev hanımlarına müjde: Bu bankalar sayesinde kredi kartı olmayan kalmıyor, herkes alışverişe doyuyor!

Paranın değerini yitirdiği bugünlerde kredi kartı kullanımı da arttı. Çalışanlar maaş aldıkları bankalardan kolaylıkla kredi kartı alabilirken, öğrenciler ve ev hanımları uzun zaman bu konuda mağduriyet yaşadı. Ancak bazı bankalar öğrencilerin ve ev hanımlarının bu mağduriyetini gidermek amacıyla kredi kartı vermeye başladı.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

ziraat bankası bankkart

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankaların başında Enpara geliyor. Enpara kredi kartı, ömür boyu kart aidatı almıyor. Ayrıca her ay 3 harcamanızı toplamda 3 bin TL olacak şekilde faizsiz olarak taksitlendirme imkanı sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarınızda ise çektiğiniz nakit avansı 12 aya kadar taksitlendirerek kolaylıkla ödemenizi sağlıyor. Enpara kredi kartına, Enpara mobil uygulaması üzerinden başvuruluyor, onaylanan kredi kartınız birkaç gün içerisinde adresinize teslim ediliyor.

Ev hanımlarına kredi kartı veren bir diğer banka ise Halkbank oluyor. Halkbank Parafcard'ın avantajları saymakla bitmiyor. Cumartesi günleri restoranlarda geçerli indirimler, taksitli nakit avans imkanı, yaptığınız alışverişleri sonradan taksitlendirme avantajı ve daha fazlası parafcard ile mümkün oluyor.

Ev hanımlarının yüzünü güldüren bir diğer banka ise Ziraat Bankası oluyor. Kredi kartı özellikli bankkart sayesinde ev hanımları da alışveriş yapmaya doyuyor. Üstelik uygun faiz oranları ve nakit avans avantajları sayesinde ödemeler de sorun yaratmıyor.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrencilerin de gönüllerince para harcayabilmesi için en büyük adım Garantiden geliyor. Garanti'nin sunduğu Bonus Genç'in avantajları saymakla bitmiyor. Kafe ve restoranlarda kazanılan bonuslardan tutun da her konuda verilen indirimlere kadar Garanti'nin avantajlı dünyası gençleri cezbediyor.

Öğrencilerin yüzünü güldürecek bir hamle de Akbank'tan geliyor. Akbank Axess'in sunduğu aidatsız kredi kartı sayesinde öğrenciler de alışverişe doyuyor. Axess Üniversiteli, bol bol chip para kazandırıyor. Öğrenciler alışverişlerinin bir kısmını bedavaya getiriyor.

Öğrencilere bir müjde de İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası, 18-25 yaş arasındaki genç üniversitelilere son derece avantajlı bir kredi kartı veriyor. Bu kredi kartı, öğrencilere bol bol maksimum puan kazandırıyor ve indirimler sağlıyor. Bu sayede öğrenciler de nasıl ödeyeceklerini düşünmeden harcamanın keyfine varıyor.