Artık düzenli bir geliriniz olmasa bile bu bankaların kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Günümüzde ülkemize hizmet veren neredeyse tüm bankalar, müşterilerine farklı farklı kredi fırsatları sunuyorlar. Vatandaşlar bu fırsatları değerlendirip kendileri için en uygun olanını seçmek isteseler de bankaların taleplerini de unutmamak gerekiyor. Bankalar, kredi verecekleri müşterilerinin düzenli bir gelirinin olmasına epey önem veriyorlar. Düzenli bir geliri olmayan öğrenciler ve ev hanımları bu dertten yakınsalar da artık bu durum tarih oluyor. Şimdi bu bankalar sayesinde düzenli bir geliri olmayan vatandaşlar bile diledikleri kredilere sahip olabiliyorlar. İşte öğrencilere ve ev hanımlarına ilaç gibi gelen o fırsatlar!

Garanti BBVA'dan Müjdeli Haber!

GARANTİ 1-5

Garanti BBVA, hiçbir gelir talep etmeden hemen şimdi müşterilerine tamı tamına 30 bin TL'ye varan bir kredi fırsatı sunuyor. Bu fırsatta %1,76 gibi epey uygun bir faiz oranı talep eden Garanti BBVA, aynı zamanda 36 aya varan vade imkanlarıyla da görenleri sevindiriyor.

ING Bank Yüzleri Güldürüyor!

ing-5

ING Bank, ev hanımlarını ve öğrencileri epeyce sevindirecek bir kredi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Herhangi bir geliri olmayan fakat nakit ihtiyacı olan vatandaşlara tam 20 bin TL değerinde ihtiyaç kredisi veren ING Bank, müşterilerine piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sunuyor ve yüksek faiz oranlarını bir dert olmaktan çıkarıyor. %1,35'lik faizi ile yüzleri güldüren ING Bank bununla da yetinmiyor ve müşterilerine tam 36 aya varan vade imkanı sunuyor.

TEB'den İlaç Niyetine Kredi!

TEB 2-2

TEB de ING Bank ve Garanti BBVA gibi düzenli bir geliri olmayan fakat kredi kullanmak isteyen müşterilerine ilaç niyetinde bir kredi sunuyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara tam 20 bin TL kredi veren TEB, bu kredi fırsatında birbirinden avantajlı seçenekler barındırıyor. Müşterilerine %1,36'lık bir faiz oranı sunan ve böylece faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiren TEB, vade sürelerini de uzattıkça uzatıyor ve tam 36 aya varan bir vade imkanı sağlıyor. 

Eğer şimdi siz de bu 3 bankanın birbirinden avantajlı kredi fırsatlarına başvurmak isterseniz hemen bu bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak hayalini kurduğunuz krediye ulaşabilirsiniz. 

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!