Bankalardan kredi ya da kredi kartı almanın en önemli kriterlerinden birisi de düzenli bir gelire sahip olmak. Peki öğrenciler kredi kartı alabilirler mi? Ya da hangi bankalar öğrencilere kredi kartı veriyor. Bu yazımızda düzenli bir gelir garantisi sunmamış olmalarına rağmen öğrencilere kredi kartı veren bankalardan bahsedeceğiz. İşte bu bankalar!

Denizbank Kredi Kartı

denizbank 2-2

Denizbank öğrencilerin de yüzünü güldürüyor. Eğer 18 yaşından büyükseniz öğrenci de olsanız Denizbank D-Şarj Bonus kredi kartı alabilir ve harcamalarınızı bu kartla yönlendirebilirsiniz. Tamamen öğrencilerin harcama alışkanlıklarına göre tasarlanmış olan bir kart olan Denizbank D-Şarj Bonus kredi kartı ile aynı ayrıcalıklara sahip bir kart. Aynı zamanda Denizbank D-Şarj Bonus Kart, öğrencilere en çok puan kazandıran kartlar arasında yer alıyor. Hatta bunun yanı sıra kartınızı aldıktan sonra 6 ay boyunca her ay 200 TL harcama yapma sözü verirseniz 10 TL değerinde bonus kazanma hakkına da sahip olabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’de bulunan tüm cafe ve restoranlarda da %10 indirim hakkınız var. Kart başvurusu yapmak için DSARJ yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız ve 3280’e göndermeniz yeterli.

Garanti Bankası Bonus Genç Kart

garanti-11

18 ila 25 yaş arasındaki öğrenciler için oluşturulan kartlardan birisi de Garanti Bankası Bonus Genç Kart. Garanti Bankası Bonuz Genç Kart için GENC yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 3340’a göndermeniz yeterli. Kart sahipleri restoran ve cafelerde yapacakları harcamalarda 35 TL’ye kadar indirim imkanındna yararlanabiliyorlar. Ayrıca kart sahibi öğrencilerin Steam’da yapacakları 30 TL ve üzeri harcamalarda 15 TL değerindeki Bonus puan da cabası.

ÜniversiTEB Bonus Card

teb emekli

18yaşından büyük olup dört yılık fakülte okuyan öğrencilere TEB’den ÜniversiTEB Bonus Card. TEB’in resmi internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz başvuru ile birçok indirim ve bonus avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca taksitli ya da peşin olarak yapacağınız tüm  harcamalarda Bonus kazanma şansınız var. 

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İş Bankası Maximum Genç Öğrenci Kredi Kartı

iş-2

Yıllık kart ücreti olmayan İŞ Bankası Maximum Genç Öğrenci Kartına 18 ila 25 yaş arası tüm öğrenciler başvurabiliyor. Başvuru için GENC yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402‘ye mesaj göndermeniz yeterli.