Eğitim masraflarında büyük destek Yapı Kredi’den! Yapı Kredi Bankası, yapacağınız tüm eğitim kurumu harcamalarınıza WorldPuan kazanma fırsatı sunuyor. Eğitim kurumu ödemelerinizi Yapı Kredi kartınızla yaptığınızda 200 TL değerinde WorldPuan kazanabilirsiniz. İşte Yapı Kredi eğitim kurumu ödemelerine özel WorldPuan kampanyasının ayrıntıları!

Yapı Kredi Eğitim Kurumu Harcamalarına 200 TL WorldPuan

Yapı Kredi Bankası, eğitime destek vermeye devam ediyor. Öğrenciler ve velileri için büyük bir mali yük oluşturan eğitim harcamalarınızı Yapı Kredi ile yaptığınızda önemli indirim ve hediyelerden faydalanabiliyorsunuz. Yapı Kredi’nin 2022’ye özel eğitim harcamalarına yönelik WorldPuan kampanyasından faydalanmak isteyenler hemen başvuru yapabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Yapı Kredi eğitim kurumu harcamalarına özel anında 200 TL değerinde WorldPuan kazanmak isteyenler işlemlerini 22 Nisan’a kadar yapıyor. Yapı Kredi’nin 22.03.2022 ile 22.04.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyası kapsamında tek seferde yapılacak 20.000TL ve üzeri eğitim kurumu harcamaları için anında 200 TL değerinde WorldPuan kazanılabiliyor.

Yapı Kredi eğitimi kurumu harcamalarına özel kampanyadan “Yapı Kredi World Üye İşyerleri” ile yapılacak işlemler geçerlidir. Yapı Kredi bireysel kredi kartı, bireysel TL Card , Albaraka ve Vakıfbank Worldcard kullanıcıları kampanyadan faydalanabilmektedir. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 200 TL değerinde WorldPuan kazanabilmektedir.

Yapı Kredi Eğitim Kurumu Harcamalarında WorldPuan Kampanyası Başvurusu

Yapı Kredi’nin eğitimi destekleyen güncel kampanyalarından olan eğitim kurumu harcamalarına WorldPuan hediyesinden yararlanmak için harcama yapmadan önce kampanyaya katılmak gerekiyor. Yapı Kredi Bankası’nın kampanyasına katılmak için Yapı Kredi’nin World Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” ekranında yer alan ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamalısınız. Kampanyaya katılmak için dilerseniz “SINIF” yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra, “Müşteri Numarası” bilgisini yazarak, “4454” numarasına SMS göndermelisiniz. Böylelikle kampanyaya katılımınız tamamlanır.

Kampanya kapsamında kazanılan 200 TL değerindeki WorldPuan bakiyesi en geç 26.04.2022 tarihinde ilgili Yapı Kredi kartına yüklenecektir. Ayrıca kampanya kapsamında kazanılan 200 TL değerindeki WorldPuan bakiyesinin en geç 26.05.2022 tarihine kadar harcanması gerekmektedir. WorldPuan bakiyesi tüm Yapı Kredi üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde, herhangi bir alt tutar limiti olmaksızın kullanılabilecektir.