Aile bütçesinin en büyük kalemleri arasında eğitim masrafları yer alıyor. Her eğitim öğretim dönemi öncesinde okul masrafları ciddi maddi yük yaratıyor. Birikimi olmayan aileler için çocuklarının eğitim masraflarını karşılamak oldukça ciddi bir sorun haline geliyor. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencisi olması fark etmeksizin, çocuğunuzun eğitim masrafları için bankadan kredi kullanabilirsiniz. Tüm toplu eğitim masrafları için acil nakit ihtiyaçlarınıza çok avantajlı faiz ve uygun ödeme koşullarıyla kredi kullanılabiliyor.

Halkbank Eğitim Kredisi Kampanyası

Halkbank, tüm öğrencilerin eğitim masraflarını karşılamak için acil nakde ihtiyacı olanlara destek sunuyor. Halkbank’ın çok uygun faiz oranlarına sahip eğitim kredisi ile çocuğunuzun okul masrafları gözünüzü korkutmuyor. Çocuğunuzun eğitimi için ihtiyaç duyduğunuz nakdi Halkbank’tan kredi kullanarak karşılayabilirsiniz. Halkbank, çocuğunuzun 100.000 TL’ye kadar olan eğitim masraflarını Halkbank’tan uygun koşullarda kredi kullanarak, karşılayabilirsiniz.

Eğitim kredisinden faydalanabilmek için eğitim giderlerini kanıtlayan evrakı ibraz etmekle yükümlüdür. Ayrıca “Müşteri Beyan Formu” da doldurulmalıdır. Örgün eğitimin yanı sıra yaz okulları, spor okulları vb. özel eğitimlere ilişkin yapılacak eğitim masraflarına yönelik olarak da Halkbank’tan eğitim kredisi kullanabilirsiniz. Böylelikle tüm eğitim giderleriniz ciddi bir mali yük oluşturmaktan uzaklaşırken, çok uygun koşullarda masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Halkbank Eğitim Kredisi Koşulları

Halkbank eğitim kredisi kampanyası kapsamında 100.000 TL’ye kadar olan eğitim masrafları için hemen kredi kullanabilirsiniz. Bankacılık mevzuatı gereğince 100.000 TL’ye kadar üst limitli eğitim kredisinde 36 aya varan vade 50.000 TL’ye kadar faydalanılabiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL limitli eğitim kredisinde 24 ay vadeli kredi kullanılabilir.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank eğitim kredisinde 525 TL tahsis ücreti uygulanmaktadır. Ayrıca %1.63 kredi faiz oranı ile çok uygun taksit tutarlarıyla eğitim masraflarını giderebilirsiniz. Halkbank kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen tüketicilere, 36 aya varan vadeli ihtiyaç kredisinde %1.68 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Halkbank Eğitim Kredisi Başvurusu

Halkbank’ın eğitim kredisi başvuru işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eğitim öğretim dönemi kapsamında artan okul giderlerini karşılamak için size en yakın Halkbank şubesine giderek, şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.