Müzisyen, senarist, karikatürist, yönetmen ve You Tuber olarak bilinen Oğuzhan Uğur, 'Mevzular Açık Mikrofon' adlı programına olay bir ismi davet edince, program birçok kişinin dikkatini çekti ve kısa sürede ardı ardına yorumlar geldi. Budabi ve Onedio'nun YouTube kanallarında içerikler hazırlayan, bunun yanı sıra 2022 yılından itibaren de YouTuberlık kariyerini BaBaLa TV'de devam ettiren Oğuzhan Uğur, programına tarikatların popüler isimlerinden birisi olan Cübbeli Ahmet Hoca'yı davet etti. Cübbeli Ahmet Hoca'nın katıldığı programla ilgili, takipçilerden çok sayıda yorum geldi. İşte detaylar!

Cübbeli Ahmet Hoca Oğuzhan Uğur Programında

Oğuzhan Uğur, sunuculuğunu yaptığı 'Mevzular Açık Mikrofon' adlı programına Cübbeli Ahmet Hoca'yı çağırdı ve ardından programa çok sayıda yorum ve mesaj yağdı. Program sosyal medya gündemine bomba gibi düşerken Oğuzhan Uğur, programa kimlik belirtmek istemeyenlerin anonim bir şekilde soru sorabileceklerini söyledi. YouTube'daki farklı konseptte videoları ile tanıdığımız ve çok sayıda takipçi sayısına sahip olan Oğuzhan Uğur, Cübbeli Ahmet Hoca'nın konuk olarak geleceğini ve program esnasında kimlik belirtmek istemeyenlerin anonim şekilde soru sorabileceğini de belirtti. Ardından Cübbeli Ahmet Hoca'nın programa beklenilen şekilde konuk olmasıyla ilgili birçok kişi yorumda bulundu.

Cübbeli Ahmet Hoca İçin Gelen Yorumlardan Bazıları

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Oğuzhan Uğur'un programına katılacağını duyan takipçilerden anında mesajlar yağmaya başladı. Bu mesajlardan bazıları ise şu şekilde:

"Tarikatlar konusunu Cübbeli Hoca ile konuşmak, Sera Gazını küresel ısınma ile konuşmak gibi..."

"Bu adamın medyatik şovculuğu, ülkede yobaza verilen imkan... illallah."

"Mikrofonu alan bıçkın delikanlı: öncelikle ben de bir Müslümanım. Bizim nenelerimiz hep başörtülü. Fakat dinin siyasete alet edilmemesi gerektiğini en iyi siz bilirsiniz. Size tek bir soru soracağım, evet ya da hayır. Mustafa Kemal Atatürk'ü seviyor musunuz?

ve salon yıkılır..."

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

"Barış Atay'dan bile etkilenip partisine akın akın üye olduysa bu millet bu programın ertesi günü memleketin yarısı tarikatçı olur."

"Tamamen arz talep meselesi tıpkı Fatih Altaylı'nın ya da Ahmet Hakan'ın da programlarına özellikle Cübbeli'yi seçmeleri gibi çünkü size aradığınız cevabı o verir."

"Her düşünce yapısını programına dahil etmesi de Oğuzhan Uğur farkından ya. Başka bir açıklaması yok"

"Tarikat ve Cemaatler Kapatılsın soru sorulacak bir mevzu yok! Zira soru sormak laiklik karşıtı bu odakları meşrulaştırmak demek."