Türk Ekonomi Bankası, her kesimden ihtiyaçları gözeten ve sürekli yeni kredi ve bankacılık ürünleri hazırlayarak sunan bir yaklaşıma sahip. TEB tarafından okulların açılacağı dönemde, ihtiyaçların karşılanabilmesi için özel olarak hazırlanmış olan Okula Dönüş Kredisi ürünü kullanıcılara sunuldu. Kampanya kapsamında, okul döneminde artan ihtiyaçlar ve masraflara katkı sağlamak amacıyla hazırlanan kredi ürünü, yeni banka müşterisi olanlar için daha düşük faiz oranı uygulaması gibi ilave bir avantaj da taşıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Okula Dönüş Kredi Kampanyası, yeni müşteri olan kullanıcılara özel faiz oranı, daha önce müşteri olanlara uygun faizli sunulması, 3 ay ertelemeli geri ödeme avantajı gibi, birçok avantajı bir araya getiren bir kampanya. Kampanya kapsamında, en az 1.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz.

TEB Okula Dönüş Kredi Kampanyası Özellikleri

TEB Okula Dönüş Kredi Kampanyası, yeni müşteriler için % 1,95’ den başlayan faiz oranlarına sahip. Daha önce banka müşterisi olan ve bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcılar, % 2.05’ den başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor. Müşteri özelinde, kullanılan kredi tutarı ve findeks notuna paralel olarak farklı vade ve faiz oranı uygulaması bulunuyor. Kampanyada kullanılan kredi tutarı 50.000 liraya kadar en fazla 36 ay vadeye sahip olabiliyor. 50.001 ve 100.000 lira arasında kullanılan krediler, en fazla 24 ay vadeye sahip oluyor. Yala düzenleme kapsamında, 100.001 lira ve üzerinde kullanılan kredi tutarları için en uzun vade seçeneğiyse 12 ay olabiliyor.

TEB Okula Dönüş Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

TEB Çağrı Merkezi, CEPTETEB İnternet şubesi, CEPTETEB Mobil uygulaması, TEB resmi internet sitesi kanallarını kullanarak herkes kredi başvurularını yapabiliyor. Bankanın müşterisi olan, hesabına mobil uygulama veya internet şubesi aracılığıyla ulaşabilen herkes, anında hesaplarına yatırılan krediyi kullanmaya başlayabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar, bankanın şubelerinde hesaplarını açtırdıktan sonra kredilerini aynı gün içerisinde kullanabiliyor.

TEB Okula Dönüş Kredisi 3 Ay Ertelemeli

TEB tarafından hazırlanan bu kredi kampanyasının çeşitli avantajlarından bir tanesi de, 3 ay ertelemeli özelliğe sahip olması. Tam okulların açılacağı şu dönemde artan masraflar için kullanılacak olan kredinin, hemen ertesi ay ödemesi başlamıyor. Nakit sıkışıklığının aşılması amacıyla, kredinin ger ödemesi 3 ay sonra başlıyor.