Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Öğretmenler bunu yaparsa öğrenciler ne yapmaz ki dedirten olay bugün Erzurum'un Palandöken ilçesinde yaşandı. Okullarda yaşanan şiddet her geçen gün daha da tırmanırken, gerek arkadaş zorbalığı gerekse de farklı okullarda okuyan gençlerin birbirleri ile sataşmaları hemen hemen her şehirde karşımıza çıkan olaylar arasında. Ancak genellikle öğrenciler arasında yaşanan bu gerilim ve kavgalar maalesef artık öğretmenlere de taşmış durumda. Erzurum'un Palandöken ilçesindeki bir  ortaokulda, birbiri ile tartışmaya başlayan iki öğretmenin arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Hatta öğretmenler bununla da yetinmeyerek birbirlerine bıçak çektiler. İki öğretmen arasında meydana gelen bıçaklı kavga, diğer öğretmenlerin araya girmesi ile son buldu. İşte detaylar!

Erzurum'dan İstenmeyen Manzaralar

Erzurum'un Palandöken ilçesinde bulunan bir ortaokulda görev yapmakta olan bir Sosyal Bilgiler öğretmeni ile Türkçe öğretmeni arasında meydana gelen sözlü tartışma bir anda alevlenerek kavgaya dönüştü. Palandöken ilçesinin Yunuş Emre Mahallesi'nde bulunan bir ortaokulda görev yapan Türkçe öğretmeni A.Ç. ile Sosyal Bilgiler öğretmeni F.T. arasında 1 Aralık günü meydana gelen tartışmada bir süre sonra bıçaklar çekildi. Okulda bulunan diğer öğretmenlerin araya girmesi ile ayrılan kavgada neyse ki herhangi bir yaralanan olmadı. Derhal olay yerinde bulunan bıçak ve öğretmenler diğer meslektaşları tarafından uzaklaştırılırken okul idaresi tarafından olay polis ekiplerine yönlendirildi.

Görevlerinden Uzaklaştırıldılar

Yunus emre Mahallesinde bulunan ortaokulda görev yapmakta olan Türkçe öğretmeni ve Sosyal bilgiler öğretmeni, nedeni henüz tam olarak bilinmeyen bir konu hakkında önce sözlü bir sataşma içine girdiler. İki öğretmenin arasında yaşanan sözlü sataşma ise kısa sürede bir kavgaya ve arbedeye dönüştü. Hatta meydana gelen arbede esnasında öğretmenlerin bıçak çektiklerine ilişkin de iddialar bulunuyor. Olay sırasında kavga eden iki öğretmen diğer meslektaşları tarafından ayrıldıktan sonra okul idaresinin haber vermesi üzerine olaya polis ekipleri el koydular. Her iki öğretmen gözaltına alınarak okulda başlattıkları bıçaklı kavga nedeniyle ifade verdiler. Emniyet müdürlüğünde ifadeleri alınan iki öğretmenin de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlerinden uzaklaştırıldığı, olaya dair inceleme ve soruşturmanın ise henüz devam ettiği öğrenildi.