Eğitim masraflarını dert etmeye artık son! Veliler ve öğrenciler bu müjdeli habere çok sevinecekler!

Günümüzde her şeyde olduğu gibi eğitimde de masraflar alıp başını gitmiş durumda. Pandemi nedeniyle 1,5 yıl okula gidemeyen ve derslerini online olarak sürdüren öğrenciler, yeni eğitim-öğretim yılında okula gidip arkadaşları ve öğretmenleri ile buluştuları için mutlu olsalar da veliler için bu durum biraz zorlayıcı bir hale geldi. Pandemi sürecinde 2, 3 katına çıkan fiyat artışlarının eğitim sektörünü de etkilemesi, maddi olarak zorluklar yaşamaya neden olabiliyor. Böylesine zorlu bir süreçte bir çıkış yolu arayan veliler ve öğrenciler, bankalara başvursalar da oralarda da ödeme sıkıntıları yaşayabiliyorlar. İşte bütün bu durumun farkında olan ve eğitim sektörüne harcama yapacak vatandaşların derdine derman bulmak için yola çıkan Halkbank, sunduğu eğitim kredisi fırsatı ile müşterilerine derin bir nefes aldırtıyor. İşte ayrıntılar!

Halkbank ile Masrafları Dert Etmeye Artık Son!

HALKBANK 2

Halkbank, Türkiye'nin en köklü bankalarından biri. Vatandaş dostu tutumunu sürdüren ve müşterilerinin rahatı için birbirinden farklı fırsatlar sunan Halkbank, her zaman olduğu gibi bu sefer de oldukça avantajlı bir kredi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Eğitim sektöründeki harcamaların ne kadar ciddi boyutlara ulaştığının farkında olan Halkbank, eğitim harcaması yapan vatandaşlara ilaç gibi bir fırsat sunuyor.

Halkbank'ın Büyük Eğitim Kredisi Fırsatı!

Uzaktan eğitim

Halkbank, eğitim masraflarının altından nasıl kalkacağını bilmeyen vatandaşlara tam 50 bin TL'ye varan kredi veriyor. Bu tutar görenleri oldukça sevindirirken Halkbank Eğitim Kredisi'ndeki avantajlar saymakla bitmiyor.

Yüksek faiz oranlarının müşterileri için ne kadar zorlayıcı olduğunu bilen Halkbank %1,60 lık ile%1,65 lik dilimler arasında bir faiz oranı sunuyor. Faizi neredeyse sıfıra indiren Haalkbank, vade sürelerinde de büyük fırsatlar sunarak tam 24 aydan 36 aya varan vade imkanı veriyor. Geri ödeme noktasında da müşterilerini düşünen Halkbank, müşterilerinin gelir düzeyine göre bir ödeme planı çıkarıyor ve böylece geri ödeme döneminde yaşanan zorlukları da ortadan kaldırıyor.

Halkbank'ın bu büyük eğitim kredisi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek başvurunuzu yapabilir ya da size en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!