Herbirimiz zaman zaman nakite sıkışabiliyoruz. Gerek eğitim, gerek sağlık harcamaları, gerekse de tatil masrafları için paraya ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda ilk olarak çalıştığımız bankalara başvuruyoruz. Birçok bankaya kredi kullanımı esnasında gelirimizi belgelememiz gerekse de, bazı bankalardan hala gelir belgesiz kredi kullanabiliyoruz.

Özellikle öğrencilerin nakit ihtiyaçlarını giderebilmeleri için gelir belgesi istemeksizin kredi veren bankalara başvurması gerekiyor. Çünkü henüz eğitim hayatını tamamlamayan öğrenciler, bankalara gelir belgesi sunamıyor. Hal böyle olunca da kredi kullanamıyor ve nakit ihtiyaçlarına çözüm bulamıyor. Bu konuda da öğrencilere destek Türkiye'nin üç dev bankasından geliyor. İşte o bankalar ve verdikleri kredinin detayları!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Fibabanka Anında İhtiyaç Kredisi

Fibabanka-logo-2018

Gelir belgesi talep etmeksizin kredi veren bankaların başında Fibabanka yer alıyor. Böylece öğrenciler de rahatlıkla kredi kullanarak keyfine bakabiliyor, ya da eğitim ihtiyaçlarını giderebiliyor. Fibabanka gelir belgesiz anında ihtiyaç kredisi için %1,59'dan başlayan faiz imkanı ve 36 aya varan vade seçeneği sunuyor. Faiz oranı, başvuran kişinin kredi skoruna, kulanılan kredi miktarına ve vade süresine göre değişiklik gösterebiliyor.

Fibabanka, başvuran herkese 3.000 TL-100.000 TL aralığında kredi limiti sunuyor. Fibabanka anında ihtiyaç kredisine internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ya da Fibabanka şubelerinden başvurulabiliyor. Krediniz onaylandığı taktirde ekstra belge ya da kefil istenmeksizin paranız hesabınıza geçiyor. Size de ihtiyaçlarınızı giderip taksitleri zorlanmadan ödemek kalıyor.

Denizbank Cebimde Kredi

denizbank

Gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar arasında Denizbank da yer alıyor. Öğrencilerin de gelir belgesi sunmak zorunda kalmadan 5 dakika içerisinde kullanabileceği bu kredi, her türlü ihtiyacınıza anında çözüm oluyor. Denizbank, Cebimde Kredi için %2,23 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. 55 bin TL'ye kadar kullanabileceğiniz Denizbank Cebimde kredi ile nakit ihtiyacınız 5 dakika içinde ortadan kalkıyor.

Denizbank Cebimde Kredi'ye Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280'e göndermek suretiyle başvuruluyor. Başvurular anında değerlendiriliyor ve 5 dk içerisinde cevap sms ile cep telefonunuza geliyor. Ön onayı alınan kredinizi kullanmak için ise internet bankacılığına giriş yapmanız ya da en yakın Denizbank şubesine kimliğinizle başvurmanız yeterli oluyor.

En Para İhtiyaç Kredisi

enpara

Şubesiz bankacılık anlayışıyla adeta devrim yaratan En Para, şubesiz banka olmanın sağladığı karı müşterileriyle paylaşıyor. Bu sayede gelir belgesiz ve masrafsız kredi sunabilen En Para, kredi kullanmak isteyen öğrencilerin de gözdesi oluyor.

%1,71 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle gelir belgesi istemeden kredi veren En Para, üst limiti 75 bin TL olarak belirliyor. En Para ihtiyaç kredisine, şubesiz bankacılık sistemiyle çalıştığı için yalnızca online kanallardan başvurulabiliyor. İnternet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden başvurduğunuz ihtiyaç krediniz dakikalar içerisinde değerlendiriliyor ve sonuç size sms yoluyla bildiriliyor. Onaylanan krediniz, anında hesabınıza yatıyor.