Pandemi önlemleri döneminde internet alışverişleri oldukça yoğun talep görmeye başladı. Bankalarda internet harcamalarında kendi kredi kartlarının tercih edilmesini sağlamak için bu talebe göre birbirinden avantajlı kampanyalar düzenlemeye başladı. Yapı Kredi Bankası kredi kartı sahipleri belirli internet sitelerinden yapacakları alışverişlerinde 50 TL değerinde WorldPuan kazanma şansını yakalıyor. Mart ayı sonuna kadar internet harcamalarınızda 50 TL kazanma şansı bulunuyor.

Yapı Kredi 50 TL Değerinde WorldPuan Hediyesi

Yapı Kredi Bankası’nın Mart ayına özel WorldPuan kampanyası sayesinde 50 TL kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Yapı Kredi’nin ülkemizde faaliyet gösteren önemli internet alışveriş siteleriyle yaptığı anlaşma çerçevesinde harcadıkça kazanabilirsiniz. Yapı Kredi’nin harcadıkça kazandıran kampanyası kapsamında kredi kartınız ile Mart ayı boyunca yapacağınız Hepsiburada, Trendyol, Dolap.com, Gittigidiyor, n11 ve Amazon.com alışverişlerinize 50 TL değerinde WorldPuan kazanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi İnternet Alışverişlerine 50 TL Kazanma Koşulları

Yapı Kredi Bankası’nın Mart ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyasından yararlanmak için kredi kartınızla belirli internet sitelerinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Yapı Kredi Bankası kredi kartı müşterileri 31.03.2022 tarihine kadar Amazon.com, n11.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com, Gittigidiyor.com ve Dolap.com web sitelerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerine 50 TL değerinde WorldPuan kazanma şansını yakalıyor.

Kampanya 17.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya döneminde Yapı Kredi World kredi kartınız ile anlaşmalı internet alışveriş sitelerinden tek seferde 500 TL ve üzerinde alışveriş yapmanız gerekiyor. Böylelikle anında 50 TL değerinde WorldPuan kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Kampanyadan yararlanmak ve harcamalarınıza 50 TL değerinde WorldPuan kazanabilmek için alışveriş öncesinde kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için World Mobil uygulamasında yer alan kampanyalar sayfasındaki ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneğine basabilirsiniz. Ayrıca kampanya katılımınızı “KAZAN”, “Müşteri Numarası” bilgilerini aralarında bir boşluk olacak şekilde yazıp, “4454” numarasına SMS atarak da gerçekleştirebilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Yapı Kredi WorldPuan kampanyası kapsamında kazanacağınız 50 TL tutarındaki WorldPuan bakiyesi, kredi kartınıza 5.04.2022 tarihine kadar otomatik olarak yüklenecektir. Kredi kartınıza yüklenen WorldPuan bakiyesini(kampanyadan kazanılan) en geç 5.05.2022 tarihine kadar harcamalısınız. Bu tarihe kadar harcanmayan WorldPuan bakiyeleriniz 6.05.2022 tarihinde otomatik olarak geri alınacaktır.