Online ticaret üzerinden kredi arktı alt yapılarının paylarını arttırmaya çalışmasına yönelik kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Yoğunlaşan online alışverişler ve oluşturdukları potansiyel, tüm bankaların ve özellikle kredi kartı alt yapılarının bu alana yönelik kampanyalar oluşturmasına neden oluyor. Denizbank hazırladığı kampanyayla, online alışverişlerden 600 TL’ye varan indirim kazanmamızı sağlayacak önemli bir avantaja imza atıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında, yapılacak olan online alışverişlerin % 50’si gibi bir oranının geri iadesi şeklinde hazırlanmış olan kampanyadan, sadece 31 Mart 2022 tarihine kadar kredi arktı başvuruları onaylanmış bireysel asıl kart sahipleri faydalanabiliyor. Bir ayda online alışverişlerden kazanılabilecek en yüksek tutar 200 TL ve 3 ay boyunca toplamda 600 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Denizbank Online Alışverişlerde 600 TL İndirim Kampanyası Özellikleri

İlk defa Denizbank kredi kartı sahibi olacakların katılabileceği kampanyada, 31 Mart 2022 tasrihine kadar kartlarının onayını alan kişiler faydalanabiliyor. Dolayısıyla online alışveriş yapıyorsanız, en kısa süre içerisinde Denizbank kredi arktı başvurusu yapmanızı öneriyoruz. Kartı onaylanan kullanıcıların, online alışverişler sırasında, yaptıkları tüm alışveriş tutarlarının % 50’ si oranında iade yapılıyor. Bir ay boyunca en fazla 200 TL kazanılabilen kampanya, Nisan ve Mayıs ayı boyunca da sürüyor, Dolayısıyla 3 ay boyunca toplamda 600 TL indirimi, online alışverişlerinizden kazanmanız mümkün hale geliyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya katılım usulüyle hazırlanmamış. Sadece bankaya başvurarak yeni kredi kartını alan ve kartların onayını 31 Mart tarihine kadar alan müşteriler doğrudan katılabiliyor. Kredi kartlarının bireysel olması ve asıl kart başvurusu yapılması gerekiyor. Kampanya kapsamında Mart, Nisan ve Mayıs ayları içerisinde, yaptığınız online alışverişlerin toplamda %50’ si geri iade ediliyor. Bu toplam rakamın ayda 200 TL ve toplamda 600 TL’yi aşmaması gerekiyor.

Artan online alışverişlerin oluşturduğu potansiyelden daha fazla pay almak isteyen ve yeni müşterilere ulaşmak isteyen Denizbank, bu alandaki en avantajlı kampanyalardan birini hazırlamış durumda. Online alışveriş yapan herkesin mutlaka değerlendirmek isteyeceği önemli bir fırsat sunuluyor. Bankanın yeni müşterileri için sunduğu fırsatlar bununla sınırlı değil. Çeşitli avantajlardan faydalanmak için, Denizbank kredi arktı başvurusu yaparken diğer avantajlar hakkında da bilgi alabilirsiniz.