Garanti BBVA, Çok çeşitli kampanyalarla, bankacılık ürünlerine dikkati çekmek ve bu ürünlerin özelliklerini tanıtmayı hedefleyen bir yaklaşıma sahip. Gerçektende bankacılık ürünlerinin çeşitliğinin yanı sıra, bu ürünlerin diğer bankalara göre çok farklı özellikleri ve avantajları bulunuyor. Garanti Pay Mobil Ödeme Sistemi ve Bonus özellikli kredi kartlarının, online alışveriş oranlarının sürekli yükseldiği dönemde, daha fazla kullanılmasına yönelik yeni bir kampanya başlamış durumda. Ülkemizde e-ticaret sistemlerinin en önemli platformları olan hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com ve trendyol.com üzerinden yapılan alışverişlerden bonuz kazanma şansınız bulunuyor. Bu platformlardan yaptığınız 500 TL ve üzeri her alışverişinizde, 30 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Ayrıca ödeme sırasında trendyol.com haricinde GarantiPay ödeme sistemini kullanarak, ilave bir 10 TL bonus kazanma şansınız bulunuyor.

Garanti BBVA 120 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Kampanyaya katılmak için Garanti BBVA’dan Bonus özellikli kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. Hepsiburada, gittigidiyor,trendyol ve n11 e-ticaret platformlarında yaptığınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde, doğrudan 30 TL bonus kazanıyorsunuz. Ayrıca hepsiburada, gittigidiyor ve n11 web platformlarında, ödeme sistemini GarantiPay olarak seçtiğinizde, ilave 10 TL bonus kazanma, dolayısıyla toplamda 40 TL her alışverişten bonus kazanma şansına sahipsiniz. GarantiPay ödeme alt yapısı, henüz trendyol.com üzerinde bulunmadığından, ilave 10 TL bonus bu platformdan elde edilemiyor.

Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanyadan, her müşteri en fazla 4 defa olmak üzere 160 TL bonus kazanabiliyor. Alışverişlerinizi kampanyanın sürdüğü 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında yapmanız gerekiyor. Ayrıca kampanyanın avantajlarından faydalanabilmek için, tüm bonus kart müşterilerinin kampanyaya katılım gerçekleştirmeleri ve harcamalarını sonrasında yapmaları gerekiyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Garanti BBVA 120 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya iki kanalı kullanarak katılım sağlayabilirsiniz. Bonus Flaş Mobil uygulamasına girebilir, uygulamada bulunan kampanyaya “Hemen Katıl” tıklaması yapabilirsiniz. Katılım için diğer bir kanal SMS gönderimi. “ONLINE” yazdığınız bir kısa mesajı 3340’a göndererek katılımı gerçekleştirebilirsiniz.
Kampanyanın ödül avantajlarından faydalanabilmek için, ödemelerin Garanti BBVA Bonus kredi kartları ve GarantiPay ödeme sistemiyle yapılması gereklidir. Platformların kendilerine ait cüzdanları aracılığıyla yaptığınız alışverişler, kampanya dahilinde değerlendirilmiyor.