Türkiye’ nin magazin gündemine dahil olduktan sonra, bir türlü gündem olmaktan vazgeçmeyen Ciciş Kardeşler, en son yakın zamanda aralarında yaşadıkları kavgayla gündemimize gelmişti. Ancak Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin yaşadığı garip olayların ardı arkası bitmek bilmiyor ve sürekli yeniden gündem olmaya devam ediyorlar. Bu sefer Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy, öpüşürken dilinin koptuğunu söylediği bir video paylaşarak, yaşananları sosyal medya aracılığıyla takipçilerine aktardı. Yaşananlar, olay ve Ceya Ersoy’ un söyledikleri süratle sosyal medya da gündem haline geldi bile.

Ciciş Kardeşlerden Ceyda Ersoy’ un Öpüşürken Dili Koptu

İlgili, ilgisiz adlarını duymayan kaldığına inanmadığımız ciciş kardeşler, sürekli gündem olmanın bir yolunu buluyorlar. Yaşadıkları skandallarla dolu yaşamları da elbette gündem olmaları konusunda kendilerine epeyce yardımcı oluyor. Yakın bir geçmişte kardeşlerin bir erkek için birbirleriyle yaptıkları kavga bu skandalların sonuncusuydu. Kardeşler bir erkek için kavga etmiş ve birbirlerini yaralamıştı. Kardeşlerden Esra Ersoy bu kavga nedeniyle yaraladığı Ceyda Ersoy’ un şikayetiyle de hapis cezası almıştı.

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Öpüşürken Dili Kopan Bir Ben miyim Acaba?

Dün kardeşlerden Ceyda Ersoy’ un yaptığı paylaşım, daha önce yaşanan skandalı gölgede bırakacak cinsten oldu. Ciciş Ceyda Ersoy sosyal medyada dün yaptığı video paylaşımında, öpüşürken dilinin koptuğunu söyledi. Ardından hastanede diline atılan dikişin çekilmiş görüntülerini de paylaştı. Ciciş Ceyda Ersoy ayrıca “ öpüşürken dili kopan bir ben miyim acaba? “ şeklinde bir soruyla garipliklerine bir yenisini daha ekledi.

Ceyda Ersoy ayrıca paylaşımının sonrasında Akrep burcu erkeklerden uzak durulması gerektiğini belirttiği bir paylaşım daha yaptı. Ciciş Ceyda Ersoy’ un paylaştığı videoyu izleyenlerin, konu hakkında ne yorum yapacaklarını şaşırdılar.

Gündemi Meşgul Etmenin Yolunu Buluyorlar

Yaşadıkları debdebeli hayatın da etkisiyle, ciciş kardeşler sürekli gündem olabilmenin bir yolunu buluyorlar. Her biri bir başka skandal olan olaylar, ciciş kardeşlerin gözlerden uzak durmasına bir türlü izin vermiyor. İster istemez haklarında bilgi sahibi oluyor, paylaştıkları ve söyledikleri yaşamlarımızda çeşitli travmalar oluşturuyor. Bakalım yakın zamanda ciciş kardeşlerden ne tür bir skandal haber gündeme gelecek?