1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Araç fiyatlarındaki ÖTV zammı ve artan fiyatlarla birlikte 2022’de araba satın alabilmek çoğu vatandaş için zor hale geldi. Ekonomideki dalgalanmalarla da birlikte birikim yapmakta zorlanan vatandaşlar, ihtiyaçları doğrultusunda araç satın alamıyor. Ancak otomobil piyasasındaki fiyatlardan araç alamayanlara müjde Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası, bankadan araç satışı ile piyasanın neredeyse yarı fiyatına ve üstelik düşük faizli araç kredisi destekli araba satın alma imkanı sunuyor. İşte Ziraat Bankası araç satışının detayları!

Ziraat Bankadan Araç Satışı

Türkiye’nin kamu bankası Ziraat Bankası, bankadan araç satışıyla herkesin bütçesine uygun şekilde son model otomobiller satın alabilmesine olanak veriyor. Bankacılık sektöründe bankacılık hizmetleri dışında hizmet sunamayan bankalar, icra vb. yollarla eline geçen araçları ihale usulüyle satışa sunuyor. Bu araç satış ihalelerinde de başlangıç bedelleri oldukça ekonomik olduğundan vatandaşlar otomobil piyasasının çok altındaki fiyatlara son model araçları satın alabiliyor.

Ziraat Bankası’nın sunduğu bankadan araç satış hizmetleri için elektronik ihale platformu İntengo üzerinden işlem gerçekleştirilebilmektedir. Burada yayınlanan araç satış ihalelerine katılmak isteyenlerin öncelikle sisteme kayıt oluşturmaları gerekiyor. Daha sonra teklif vermek istediği araç satış ihalesine istinaden belirlenen teminat bedelini Ziraat Bankası’na yatırması gerekiyor. Bu işlemlerin ardından yinen ihaleye özel olarak belirlenen minimum artışla teklifini iletebiliyor. İhale süreci sonunda en yüksek teklifi verenler, Ziraat Bankası’nın araç kredisi desteğinden de yararlanarak, çok uygun fiyatlara aracı satın alma hakkına sahip olabiliyor.

Ziraat 2009 Ford Transit Ticari Araç 162.000 TL

Ziraat Bankası’nın Ankara şubesinde bulunan 2009 model Ford Transit 350E VAN ticari araç modeli sadece 162.000 TL satış başlangıç bedeliyle ilana çıkartıldı. Ziraat Bankası aracın satış ilanı için 9.720 TL tutarında teminat bedeli belirlerken, teklif için minimum 500 TL tutarında artış sağlanması gerekmektedir.

Ziraat 2012 Ford Transit Connect 79.000 TL

Ziraat Bankası’nın satışa sunduğu 2012 model Ford Transit Connect T230L 1.8 TDCI otomobil modeli sadece 79.000 TL satış bedeliyle ilana çıkartıldı. Zırh bulunan araç için belirlenen teminat bedeli ise 4.740 TL’dir. Otomobilin satış ilanına teklifler minimum 500 TL artış sağlayacak şekilde yapılabilmektedir.