2022 Yılının başlamasıyla birlikte ekonomide yaşanan dalgalanma, tüm sektörlerde çeşitli etkilerle kendisini gösteriyor. 2. El otomobil piyasasında 2021 yılı boyunca yaşanan yüksek fiyatlar, yeni yılla birlikte yoğun bir düşüş yaşamaya başladı. Toyota bu ekonomik çerçevede hazırladığı yeni kampanyalarla, çeşitli avantajlarla sıfır kilometre araç sahibi olabilmenizi kolaylaştırıyor. Markanın en çok rağbet gören modellerinden biri olan Yaris için, düşük faizli kredi finansmanı hazırlayan Toyota, otomobil almak isteyenlerin mutlaka incelmesi gereken bir fırsat sunuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

2022 Toyota Yaris Düşük Faizli Kampanya Özellikleri

2021 Model sıfır kilometre Yaris modelleri için sunulan bu fırsatta, %0,69 faiz oranıyla 12 ay vade seçeneğiyle finansman alabilmek mümkün oluyor. Garanti BBVA, Akbank ve ALJ Finans tarafından sağlanan bu kredi finansman desteği, sadece Yaris modelleri için, bu kampanya kapsamında sunuluyor. 2021 Model Yaris otomobil alımı sırasında kullanabileceğiniz 75.000 TL 12 ay vadeli kredi finansmanı, %0,69 gibi son derece düşük bir faiz oranına sahip. Kampanyanın hangi tarihe kadar süreceğine dair henüz bir sınır belirlenmiş değil.

Toyota Yaris Kampanyası Katılım Koşulları

  • Garanti BBVA, Akbank ve ALJ Finans tarafından %0,69 faizle sunulan 12 ay vadeli 75.000 TL kredi finansman desteği bulunuyor.
  • Model seçimi sonrasında yapılan başvuruya göre, finansman desteğinin onaylanmaması halinde, bu fırsattan yararlanamıyorsunuz.
  • Toyota sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyen müşterileri için, anlaşmalı finans kuruluşları aracılığıyla kampanyayı hazırlamış durumda.
  • Kampanya kapsamında başvurulan kredi nin, anlaşmalı finansman kuruluşları tarafından onaylanmaması haline, marka herhangi bir şekilde müdahil olmuyor. Otomobillerin daha kolay koşullarla kullanıcıya ulaşabilmesi adına gerçekleştirilmiş bir kampanyadır.
  • 2021 Yaris modellerinin farklı donanımları bulunuyor. Donanımlarına göre değişen fiyat farkları, seçiminizi gerçekleştirdikten sonra netleşiyor. Bu kapsamda en yüksek donanıma sahip modellerin fiyatlarında da, kampanya dahilinde 75.000 TL finansman kredisi kullanabiliyorsunuz.
  • Yaris, Toyota’nın ekonomik ve en çok tercih edilen modellerinden biridir. Gördüğü talebe orantılı olarak marka tarafından daha kolay şekilde alınabilmesi amacıyla çeşitli kampanyalarla sunuluyor.
  • Toyota 2022 yılında da tüketicilere ileri teknoloji ve donanımlara sahip otomobil modellerini sunmaya devam ediyor. Bu modeller çeşitli kampanyalar aracılığıyla kullanıcıya sunuluyor.