2022’de otomobil almayı düşünenler için Toyota’dan büyük kampanya geldi. Totoya tarafından düzenlenen yeni kampanyayla birlikte herkes bütçesine uygun koşullarda araç sahibi olabiliyor. Toyota’nın işinize, ailenize ve size özel diye duyurduğu yeni kampanyasıyla 12 ay vadeli ve sadece %0.99 faizli araç kredisiyle son model Toyota otomobil modellerini satın alabilmek mümkün. İşte Toyota’nın uygun faizli araç kredisi kampanyasının detayları!

Toyota’dan 12 Ay Vadeli %0.99 Faizli 100.000 TL Araç Kredisi

Toyota tarafından duyurulan yeni araç kredisi kampanyasıyla son model Toyota otomobil modellerini çok uygun geri ödeme koşullarıyla satın alabilmek mümkün oluyor. Otomobil ÖTV oranlarındaki artış ve genel otomobil piyasası fiyatlarındaki fahiş fiyatlandırma nedeniyle araç satın alamayan herkes Toyota’nın kampanyasından yararlanabiliyor.

Toyota’nın yeni kampanyası ile 12 ay vadeli ve %0.99 faizli araç kredisi desteğinden yararlanabilecek otomobil modelleri ise sınırlandırılmıştır. Bu noktada kampanya sadece “Toyota Proace City”, “Toyota Proace City Cargo” ve “Toyota Hilux” otomobil modelleri için geçerlidir.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Toyota 100.000 TL Araç Kredisi

Toyota tarafından duyurulan ve belirli otomobil modellerinin satın alımları için geçerli olan 100.000 TL limitli 12 ay vadeli ve %0.99 faizli araç kredisi Akbank ve Garanti BBVA tarafından sağlanmaktadır. Gerçek kişilerin yanı sıra tüzel kişiler içinde aynı kampanya koşulları geçerlidir. Kampanya kapsamında Toyota aracılığıyla yapılan başvuru kapsamında Akbank ve Garanti BBVA tarafından 100.000 TL limitli araç kredisi için inceleme gerçekleştirilir.

Kredi Kayıt Bürosu(KKB) sicili incelemeleri sonucunda araç kredisi başvurusu onaylanan tüketicilere, 100.000 TL limitli araç kredisi 12 ay vade seçeneği ve %0.99 faiz imkanıyla Toyota’nın Proace City, Proace City Cargo ve Hilux otomobil modeli satın alımları için uygulanmaktadır. Toyota ile ALJ Finans arasındaki anlaşma kapsamında kredi limiti 75.000 TL olarak da düzenlenebiliyor. ALJ Finans tarafından Toyota’nın belirli otomobil modellerinin satın alımlarında kullanılmak üzere 75.000 TL limitli 12 ay vadeli ve %0.99 faizli araç kredisi desteği sunulmaktadır. Kampanya kapsamında kullanılacak araç kredisine ilişkin ödeme planı seçenekleri, efektif yıllık maliyet oranı ve kredi tahsis ücreti ile birlikte diğer gerekli koşullarla ilgili bilgi almak için en yakın Toyota plazalarına başvuru gerçekleştirilebiliyor.