Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Otomobil satın almak isteyen kişiler için, eşsiz bir fırsat sunan e-ihale sistemi, çok uygun fiyatlarla ikinci el otomobil bulunmasını sağlıyor. Sürekli takip edildiğinde ihaleye çıkarılan araçlar arasında 20.000 TL gibi fiyatlarla otomobil bulabilmek mümkün oluyor.

İkinci el otomobiller için benzersiz bir fırsat oluşturan e-ihale platformu, 2023 yılında da son derece uygun otomobil alabilmenin en iyi yöntemlerinden biri olmaya devam ediyor. Aylık olarak yayınlanan ihaleye çıkacak otomobil listeleri için Ticaret Bakanlığı en son Şubat listesini yayınlamış durumda. Yayınlanan listede yer alan otomobiller içerisinde 37.0000, 73.000, 39.000, 139.000 TL gibi fiyatları bulunan ikinci el otomobiller bulunuyor.

E-İhale Sistemiyle Nasıl Otomobil Alırım?

E-ihale yöntemiyle herhangi bir şey satın almak isteyen herkesin, öncelikle arama motoruna “ e-ihale “ yazarak “ www.eihale.gov.tr “ web adresine erişmesi gerekiyor. Ayrıca e-devlet platformunu kullanarak da kolayca e-ihale sistemine erişebilirsiniz.

Platforma ulaşan kişiler, eğer ihalelere katılmak istiyorsa yapması gereken ilk iş, platforma üyelik oluşturması. Bunun için ana sayfada bulunan “ üye ol “ butonuna tıklayarak, gereken prosedürü tamamlamak yeterli oluyor. Üyelik işleminizi e-devlet platformunu kullanarak da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ardından ilgilendiğiniz ihalenin yayınlanmış olan koşullarına göre gereken teminat bedellerini yatırarak, kolayca online olarak ihalelere katılabilir, ikinci el otomobilinizi en uygun fiyat koşullarıyla satın alabilirsiniz. E-ihale platformunda fırsat oluşturan birkaç ilanı okuyucularımız için derledik.

1992 Renault B 37 N 37.000 TL

İhalesi henüz devam eden bu otomobil, eşsiz fiyatıyla dikkat çekiyor. 1 Şubat tarihinde başlamış olan ihalede şu anda verilen tekliflerle birlikte, otomobil fiyatı 38.000 TL olmuş durumda. İhalesi 6 Şubat 2023 saat 10:10’ da bitecek olan ihaleye katılmak için fırsat halen devam ediyor. Şu anda ihalenin bitimine 21 saat bulunuyor. İhaleye katılabilmek için yatırılması gereken teminat bedeli 4.900 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu teminatı yatırarak hemen teklif verebilirsiniz.

2006 Renault Minibüs 90.000 TL

12.000 TL Teminat bedeline sahip bu aracın ihalesi de 6 Şubat tarihinde bitiyor. İhalenin bitmesine saatler kalan ve fiyatıyla benzersiz bir fırsat oluşturan araç için henüz bir teklif yapılmamış durumda. Ancak bu durum genellikle karşılaşılan bir şey. Özellikle fırsat oluşturan otomobillerine ihalelerinde, son saatler ve hatta son dakikalarda teklifler yoğunlaşıyor.