PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ülkemizin en çok tercih edilen otomobil markalarından biri olan Renault, birbirini takip eden kampanyalarla, sıfır kilometre araç alımlarında eşsiz avantajlar sunuyor. Temmuz ayında geçerli olmak üzere hazırlanan son kampanya da, % 0,99 faizle taşıt kredisi kullanılması mümkün olacak. Renault kampanyalarını okuyucularımız için derledik.

Renault Temmuz Ayına Özel Ticari Araçlar da % 0,99 Faiz Fırsatı

Temmuz ayında geçerli olmak üzere hazırlanan kampanyadan, Renault Finans aracılığıyla taşıt kredisi kullanımlarında geçerli oluyor. 2021 ve 2022 model olmak üzere, Yeni Express Van, Yeni Express Combi, Trafic Multix, Trafic Combi, Trafic Panelvan, Master Panelvan ve Master Kamyonet otomobiller sınırlı sayıda olmak üzere kullanıcıya kampanyayla sunuluyor. Bu modellerden herhangi birini 12 ay vade seçeneğiyle ve % 0,99 faiz fırsatıyla hemen satın alabiliyorsunuz. BU vade ve faiz oranıyla aylık ödeme 6,761 TL oluyor.

Renault Binek Otomobillerde % 0 Faiz Avantajı

2021 ve 2022 model Clio, Megane Sedan, Yeni Taliant, Captur, ZOE, Kadjar, Koleos ve Talisman model otomobillerin satın alımlarında Renault Finans Taşıt Kredisi kullanıldığında geçerli eşsiz bir avantaj bulunuyor. Kampanya aracılığıyla 30.000 lira üst limitli taşıt kredisini, 12 ay vade seçeneğiyle faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu kredinin aylık ödemesi 2.533 lira oluyor. Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan otomobil modelleri, sınırlı bir sayıda tutulmuş durumda. Dolayısıyla otomobil almak isteyenlerin bu fırsatı süratle değerlendirmesini tavsiye ediyoruz.

Renault 4.000 TL Takas Avantajı Kampanyası

Herhangi bir otomobile sahip olan herkes, kampanyadan faydalanabiliyor. 2022 Model Renault otomobil alırken, eşli otomobillerini takasa getiren herkes, 4.000 TL ilave Renault indirimiyle karşılaşıyor. Takasa verilecek otomobillerin sizin üzerine de olması gerekmiyor. 1. Derece yakın akrabanıza ait bir otomobili de takasa verebiliyorsunuz. Yalnızca otomobilin, son 3 ay içerisinde sahibinin değişmemiş olması kuralı bulunuyor. Eski otomobilinizi takasa vererek, ilave 4.000 lira indirimden faydalanabiliyorsunuz.

Hukukçular ve Basın Mensuplarına Dosya Masrafsız Kredi

Basın mensuplarıyla birlikte, hukukçular için özel olarak hazırlanmış olan kampanya, 2022 model Renault otomobillerin alımlarında geçerli. Kampanya kapsamında kullanılan taşıt kredisi ürünü için ödenen dosya masrafları, hukukçular ve basın mensupları için geçersiz oluyor. Buna ilave olarak aracın perakende satış fiyatı üzerinden 4.000 TL net indirim yapılıyor.