Alman otomobil üreticisi Opel, yeni yılda sıfır otomobil kampanyası gerçekleştiren markalardan biri oldu. Hazırlanan kampanyalarla sıfır Opel sahibi olabilmeniz için her türlü ayrıntı düşünülmüş. Otomobil fiyatlarında özellikle ikinci el otomobil fiyatlarının yaşadığı dengesiz yükselişler, sıfır otomobillere ilginin daha fazla artmasına yol açmıştı.Bu sebeple otomobil üreticileri de birbiri ardına özel kampanyalar oluşturarak, koşulları daha da kolaylaştırıyor.

Stoklarla Sınırlı Opel Modellerinde Özel Fırsatlar

Opel’in Combo Life, Combo Cargo, Yeni Mokka, Vivaro Cargo, Zafira Life, Vivaro City Van modellerinde geçerli, stoklarla sınırlandırılmış özel avantajlar bulunuyor. Bu modelleri almak isteyen tüketiciler 2 ay ertelemeli 75.000 TL taşıt kredisi avantajından % 0 faiz oranıyla faydalanabiliyor. Benzer şekilde 100.000 TL kredi kullanmak isteyenler, yine % 0 faizli ertelemesiz taşıt kredisi avantajından yararlanabiliyor. Yine bu modellerde geçerli olmak üzere 110.000 TL 2 ay ertelemeli % 0,99 faiz oranlı 15 ay taşıt kredisi kullanılabiliyor. 150.000 TL kredi kullanmak isteyenler ertelemesiz 15 ay vadede % 0,99 faiz oranıyla taşıt kredisi kullanabiliyor.

Opel Corsa Kampanyası

Opel’in en çok tercih edilen modellerinden biri olan Corsa sahibi olmak isteyenler, 12 ay vade seçeneğiyle 60.000 TL taşıt kredisini % 0,99 faiz oranıyla kullanabiliyor. Üstelik Opel Corsa’lar yapılan indirimle 332.000 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor.

Opel Crossland Kampanyası

Opel’in en çok tercih edilen diğer bir modeli olan Crossland, özel indirimle 400.900 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor. Stoklarla sınırlı olan kampanyada aynı zamanda 60.000 TL taşıt kredisini 12 ay vade seçeneği ve % 0,99 faiz oranıyla kullanabiliyorsunuz.

Opel Yeni Mokka Kampanyası

Alman otomobil teknolojisinin yeni ürünü olan Yeni Mokka, Opel’in bu alanda ustalığının bir eseri olarak kullanıcıya sunuluyor. Otomobile özel indirimli fiyat olan 554.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Opel Grandlandx İndirim Kampanyası

Ople Grandlandx model otomobil sahibi olmak isteyenler, stoklarla sınırlı yeni indirim kampanyasından faydalanabilirler. Grandlandx modelleri 660.900 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor.

Opel Insıgnıa İndirim kampanyası

Opel Insıgnıa modelleri, stoklarla sınırlı olarak 779.900 TL’den başlayan fiyatlarla Opel Showromlarında alıcılarını bekliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Opel Combo Life İndirim kampanyası

Opel Combo Life modelleri, 371.900 TL indirimli fiyatıyla kullanıcıya sunulmuş durumda. Diğer modeller gibi bu modeldeki indirimde sınırlı sayıdaki stok için geçerli.

Opel Combo Cargo İndirim Kampanyası

Yine stoklu bir indirim kampanyasıyla Opel Combo Cargo modellerine 292.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Opel Zafira Life İndirim kampanyası

Stoklu olarak sınırlı sayıda Opel Zafira Life modellerine, 563.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.