Araba satın almak isteyen ancak otomotiv sektöründeki yüksek fiyatlardan şikayet edenler için Toyota’nın bahar kampanyaları bulunuyor. Toyota 2022 bahar aylarında herkesin araç sahibi olmasına yardımcı olacak kampanyalarını duyurdu. Toyota bahar kampanyaları sayesinde tüm Toyota modellerinde indirim ve diğer ek fırsatlardan yararlanarak, hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Toyota İlkbahar Servis Kampanyası

Toyota, 2022 ilkbahar döneminde tüm Toyota modelleri için önemli indirim fırsatları sunuyor. Tüm Toyota modelleri için faydalanabileceğiniz kampanya sayesinde %30’a varan indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Toyota’nın 2022 bahar dönemine özel servis kampanyası kapsamında tüm Toyota otomobil modellerinin servis işlemlerini çok daha avantajlı fiyatlar üzerinden yaptırabilirsiniz. Toyota tarafından sağlanan bahar servis kampanyası kapsamında aracınızın tüm sorunlarının giderilmesini ve yasal olarak yaptırmanız gereken işlemlerini bütçenizi sarsmayacak şekilde yaptırabilirsiniz. Kampanya kapsamında tüm Toyota modellerine yönelik olarak fren balata ve disk, amortisör, silecek ve debriyaj setlerinde tam %25 oranında indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Tüm Toyota otomobil modellerine basit şekilde entegre edebileceğiniz fonksiyonel taşıma aksesuarı alımlarınızda da %15 indirimden yararlanabilirsiniz. Böylelikle 2022 bahar döneminde yapacağınız yolculuklarda daha fazla taşıma gerçekleştirebileceğiniz taşıma aparatlarını çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Toyota 3 Yaş Üstü Modellere Özel Servis İndirimleri

Toyota markalı tüm 3 yaş ve üstü otomobil modellerindeki bakım ve kontrol işlemlerini içeren servis paketinden %30’a varan indirimli şekilde yararlanabilirsiniz. 3 yaş ve üzeri bir Toyota otomobil modeline sahipseniz, Toyota’nın 2022 İlkbahar Servis kampanyasına başvurabilirsiniz. Kampanya kapsamında 3 yaş ve üzeri Toyota otomobil modellerinde Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresi ürünlerinde %20 indirim oranından faydalanabilirsiniz.

3 yaş ve üstü Toyota otomobilinizin gerekli olan senelik bakım işlemlerine ilişkin olarak ilkbahar servis kampanyası kapsamında bakım işçiliğinde tam %30 oranında indirimden yararlanabilirsiniz. Böylelikle havaların ısınmaya başladığı ilkbahar döneminde yeni dönem için aracınızın tüm bakımlarını yaptırabilir ve güvenli araç kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Toyota’nın otomobil modellerinin tüm servis işlemlerini kapsayacak şekilde hazırlanan ilkbahar servis paketi indirimlerinden yararlanabilmek için 28.02.2022 ile 16.04.2022 tarihleri arasında Toyota Yetkili Servisi şubelerine başvuru gerçekleştirmelisiniz.