Hyundai’den araba almak isteyenlere ama yeterli nakdi olmayanlara müjde! Araba almak için yeterli miktarda nakde sahip olmayan fakat bankaların yüksek faiz oranlarındaki kredilerini de çekmek istemeyenlere Hyundai’den özel bir kredi kampanyası. Bankalarda sıra beklemeden, kefil bulmadan, belge toplamak zorunda kalmadan kredi çekmek isteyenlere Hyundai’den cazip bir kredi kampanyası var. Ayrıca bu şekilde banka kredi kotanızı da doldurmadan hayalinizdeki Hyundai’ye kavuşabilir ve uygun ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan bir araç sahibi olabilirsiniz.

Hyundai Kredi ile Hayalinizdeki Hyundai’ye Kavuşun!

hyundai 1              
Hyundai Kredi, aslında Hyundai’nin finansal çözüm ortakları ile birlikte oluşturduğu bir finansal hizmettir. Bu kapsamda Hyundai, çözüm ortakları olan TEB Finansman A.Ş. ve Garanti BBVA ile birlikte müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına en cazip koşullarda ve en hızlı şekilde çözümler sunuyor.

Hyundai Araç Kredileri

hyundai 2-1

Hyundai, TEB ve Garanti BBVA ile işbirliği yaparak müşterilerine alternatif geri ödeme olanakları sunuyor. Firmanın sunmuş olduğu bu alternatiflerden bazıları ise şu şekilde:

Eşit Faizli Kredi: Almayı düşündüğünüz Hyundai araca karşılık olarak, eşit ödemeli kredi ürününü seçebilir ve toplam kredi tutarınızın geri ödemesini sonuna kadar eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Keyfi Kredi: Hyundai Keyfi Kredi seçeneği sayesinde, öncelikle kredi döneminizin ilk 6 ayında düzenli ödeme yaptıktan sonra sabit aylık taksit tutarınızın %50’sine kadar da farklı tutarlarda ödeme yapabilirsiniz. Ancak bu kredi alternatifi, bireysel ve eşit ödemeli başvurular için geçerlidir ve maksimum 36 ay vade şeklinde kullanılabilir. Fakat şunu da belirtmek gerekir ki, eksik ya da fazla ödeme yaptığınız takdirde diğer aylar için taksit tutarınızda bir değişiklik meydana gelmez. Değişen tek şey vadeniz olur. Ancak vadenizin maksimum uzama süresi ise 48 aydır. Bu ödeme seçeneğinde ödemelerinizin kontrolü tamamen sizin elinizdedir.

Artan/Esnek Ödemeli Kredi: Bu ödeme alternatifinde ise, kredi taksit ödemelerinizi öncelikle düşük tutarlardan başlatarak her yıl belirli bir oranda artırabilirsiniz. Artan/Esnek ödemeli taksit seçeneğini tercih ettiğinizde ilk aylarda ödemelerinizi düşük tutup sonrasında yükseltebilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ertelemeli Kredi: Bu ödeme seçeneğinde ise taksitlerinize belirli bir dönem sonrasında başlayabilirsiniz. Fakat erteleme süresi en çok 6 aya kadardır.