ING bankacılık ürünleri ve hizmetleri kapsamında, sürekli yenilikler ve çeşitli avantajlarla yeni müşterileri hedefliyor. Bankanın hazırladığı son kampanya, özellikle akaryakıt gideri süreklilik arz eden müşteri kitlesi için önemli bir avantaj sunuyor. ING kredi kartı sahibi olanlar, 12 ay boyunca aylık 500 TL akaryakıtı Petrol Ofisi aracılığıyla alma sözü vererek, anında 500 TL kazanabiliyor. Dolayısıyla bir aylık akaryakıt ücreti bedavaya gelmiş oluyor. Kampanyada ödemeleri ING kredi kartıyla yaparken, aynı zamanda Petrol Ofisi Mobil Ödeme sistemini kullanmanız gerekiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

ING Petrol Ofisi 500 TL Hediye Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan sadece ING Bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. Aynı zamanda yararlanabilmek için, akıllı cihazınıza Petrol Ofisi Mobil Uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulama içerisinde bulunan bölümde, ING kredi kartınızın mobil ödeme tanımlanmasının yapılması gerekiyor. Bu tanımlamayı yaptıktan sonra, her ay 500 TL ve üzeri harcamanın ödemesini, Petrol Ofisi Mobil Uygulama “ Öde-Geç” sistemi aracılığıyla yapmanız gerekiyor.

12 ay boyunca her ay düzenli şekilde en az 500 TL akaryakıt alımını Petrol Ofisi Mobil Ödeme sistemiyle yapmayı taahhüt ettiğinizde, 500 TL hediye olarak anında kartınıza yükleniyor. ING Mobil uygulması aracılığıyla kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kampanyaya katılım talebi iletmeyen kredi arktı sahipleri, kampanyadan faydalanamıyor. Katılım için ING Mobil Uygulaması üzerinde bulunan “ING Mobil Kampanyalar” başlığı altına girmeniz gerekiyor. Burada bulunan “ PO Aylık Yakıtınız Bizden” kampanyasına katılma talebi oluşturmanız gerekiyor. Talebiniz sonrasında, extrenizde “PO Aylık yakıtınız Bizden” adı altında 500 TL ödülünüz yüklenmiş oluyor.  

ING PO Aylık Yakıtınız Bizden Kampanyası Harcama Sözü

12 ay boyunca 500 TL harcama sözü verdiğinizde, ödülünüz 500 TL olarak kredi kartınıza yükleniyor. Kampanyaya katıldıktan sonraki ilk ay 500 TL harcama limitini tamamlayamamanız halinde, bir sonraki ay kampanya başlıyor ve üzerine 11 ay daha harcama taahhüdünüzü yerine getirmeniz gerekiyor. 22 Haziran 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya katılım 5.000 kişi ile sınırlı. Dolayısıyla 22 Haziran tarihi gelmeden önce, 5.000 kişinin kampanyaya katılması halinde, son bulacak. Sürekli akaryakıt harcaması yapan kişiler için büyük bir avantaj oluşturan kampanyaya katılmak için, acele etmenizi tavsiye ederiz. Harcama sözünün tamamlayamadığınız bölümü, 12 ayın sonunda hesaplanarak, ilave bakiye olarak yine kartınıza yansıtılıyor.