Araba sahibi olmak isteyenler için büyük müjde geldi! Otomobil piyasasındaki yüksek fiyatlar, MTV zammı ve araç kredilerindeki yüksek faiz oranları derken, pek çok kişi otomobil alma hayalini başka bahara ertelemek zorunda kaldı. Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markalarından Nissan, 2022 bahar dönemine özel yeni kredi ve indirim kampanyasıyla herkese araba sahibi olma fırsatı getiriyor. Nisan’ın yeni kampanyasıyla sadece %0.49 faizli araç kredisi desteğinden yararlanılabiliyor. İşte tüm detaylar!

Nissan Avantajlı Sıfır Araç Kampanyası

Nissan’ın Nisan ayına özel düşük faizli araç finansmanı desteği sayesinde sıfır kilometre son model otomobil modellerini çok daha uygun ödeme koşullarıyla satın alma şansına sahip olunabiliyor. Nissan’ın sadece Yeni Nissan Qahqai modelinde geçerli olan Nisan ayı kampanyası sayesinde %0.49 faizli araç finansmanı desteğinden yararlanılabiliyor. Böylelikle geri ödemelerde çok daha uygun taksit fırsatlarından yararlanarak, ödemelerin daha uygun olması sağlanabiliyor.

Nissan, Yeni Nissan Qahqai otomobil modeline özel olarak düzenlediği Nisan ayı kampanyasında 2022 model otomobili 200.000 TL fiyata satın alabilme şansı bulunuyor. Üstelik 200.000 TL için 24 aya varan vade fırsatından ve sadece %0.49 kredi faiz oranından yararlanabilmeniz mümkündür. Nissan tarafından sağlanan kampanya koşulları sayesinde herkes 2022 model Nissan Qashai konfor ve rahatlığını en uygun şekilde yakalayabilme şansına sahip oluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Nissan 6 Ay Ödemesiz Dönem Desteği

Nissan’ın 2022 model Nissan Qashai otomobil modeli için düzenlediği ve Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanyadan %0.49 faiz oranı ve 24 ay vade seçeneğiyle faydalanabiliyorsunuz. Bununla ödemelerinde tüketiciye büyük bir kolaylık sağlayan Nissan, aynı zamanda da 6 ay ödemesiz dönem desteği de sağlamaktadır. Böylelikle 2022 model Yeni Nissan Qashqai otomobil modelini şimdi satın alıp, ilk kredi taksitini en erken 6 ay sonra yapmaya da başlayabiliyorsunuz.

6 ay ertelemeli %0.49 faizli ve 24 ay vadeli Nissan araç kredisi finansmanı ile Nissan Qashqai otomobil modeline her bütçeye uygun bir şekilde sahip olabilmek mümkündür. Nisan ayı sona ermeden önce size en yakın Nissan yetkili satıcılarına giderek, kampanya kapsamındaki işlemlerinizi süratle yapabilirsiniz.